Palatinus Hotel Sopron ★★★

Palatinus Hotel Sopron értékelése:

10. helyezett az 56 soproni szállás közül
196. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Palatinus Hotel Sopron bemutatkozása

Sopron egyik legismertebb szálláshelye, a Palatinus Hotel a történelmi belváros közepén található szálláshely, amely nyugodt és kellemes környezetben kínál pihenési lehetőséget felújított szobákkal, mérsékelt árakkal.

Palatinus Hotel Sopron képei

Palatinus Hotel Sopron

Palatinus Hotel Sopron vélemények

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Maga a szálloda nagyon tetszett. . . . jó helyen van, közel van minden, mégis csendes. . ami viszont kevésbé tetszett az pedig az, hogy bár szép, a tisztaság nem nagy erényük. . . az egész szállodában az a retkes szőnyeg. . . undorító. . . azt ki lehetne váltani valamivel szerintem. nem adnak csak reggelit. . . legalább vacsora is lenne. . aztán. .
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 11.
A szállás az árához képest nem nyűgözött le. A wc tartály annyira vìzköves volt, hogy nem működött. Megcsináltuk. A járòlap csupa vìzkő. A személyzet kedves volt, de ez nem ellensúlyozta a reggelit, ami nem nyűgözött le minket. Kevés étel volt kirakva annak ellenére, hogy tele volt a hotel.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. július 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy hetet töltöttünk a szállóban. Kellemes szálloda kiváló helyen, udvarias, segítőkész személyzettel - nem vicc a 24 órás recepció, tényleg elérhetőek -, nagyszerű a helyi reggeli. DE. A szobák a vendégek ott-tartózkodása alatt nincsenek kitakarítva, ami esetünkben már 3 nap után erősen látszott, hát még a hét végére.

2014. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 17.
Kissé nehézkes volt autóval a szállodához eljutni, mivel a belváros gyalogos övezetében található, ráadásul a GPS-t valami zavarja a hotel közelében - erről egy másik vendég esete is meggyőzött. Amikor viszont már ott voltunk, maximálisan udvarias kiszolgálásban volt részünk. A szoba kifogástalan volt.

2014. júliusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 9.
A belváros közepén helyezkedik el, ez turistáknak nagyon jó. A szobák véleményem szerint tiszták, jó a berendezés. A személyzet kedves és segítőkész, a reggeli finom és bőséges volt. Ami negatívum, hogy behallatszik a harangozás, amely minden negyed órában volt, ez nagyon zavaró, nem tudtunk aludni. Meleg volt, nem működött a légkondi, hoztak nekünk ventillátort, ami zúgott.
2014. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. február 17.
Összességében remek hétvégét töltöttünk a Palatinus Panzióban - köszönjük! A személyzet kedves, az ígért bekészítések rendben voltak, a foglaláskor megbeszéltek 100%-osan egyeztek. Apróságokat (már amennyiben ezek apróságok) azonban mindenképp változtatnék már csak a komfort miatt is.
2013. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. július 28.
A Hotellel általában elégedett voltam. Az utca felől volt a szobám,és éjszakánként elég zajosnak bizonyult nyitott ablaknál. Probléma volt még éjszakánként az, hogy szellőztetni kellett a meleg miatt, viszont ha kinyitottuk az ablakot sok volt a szúnyog! Ennek ellenére elégedettek vagyunk a hotellel és a személyzet is nagyon udvariasak és segítő készek voltak!

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 5.
Neten foglaltam családi szobát parkolóval. 2 óra múlva hívnak: nincs családi szoba, csak 2 egymás mellett. Ideérünk nagy nehezen( a közlekedéshez itiner szinte semmi, pedig ide kellene! ) kiderül, h nincs parkoló. . . . szoba retró, ágymatrac kifeküdve, de azt mondom, nem 4 csillag, de hogy a fürdő olyan retkes, még sosem látott vízkőoldót, takarítószereket, az tuti.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 17.
A szállás elfoglalását követően, este derült ki hogy a szobában nem működik a fűtés. Kértünk másik szobát, de mivel telt ház volt ezért nem tudtak adni másikat. Beszélgetésből kiderült hogy vélhetően nem új keletű a probléma. Sajnos mivel más szállodában sem volt hely ezért kénytelenek voltunk késő este miatt ott maradni.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 14.
Mindent megkaptunk ami a csomagban szerepelt, sőt ! A Szálló nagyon jó helyen a belváros szivében helyezkedik el. A személyzet kedves, a reggeli bőséges, és választékos. A szoba tiszta volt. Meg kell említenem a Jégverem éttermet ahol fantasztikus három fogásos ebédet kaptunk! Összességében nagyon tetszett,meg voltunk elégedve mindennel!

Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.758 - 19.368,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Palatinus Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.947,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Hotel Lövér
5 nap/4 éjszaka 11.475 - 17.000,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.608 - 19.621,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
Érvényes: 2021.09.12-ig
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.23-ig
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.768 - 20.042,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Pólus Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.000 - 13.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.11-ig
Platán Hotel Sárvár
2 nap/1 éjszaka 13.000,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Palatinus Hotel
4 nap/3 éjszaka 8.758,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Póczáné Vendégszobái
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 4.400,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.08.11-ig
La Maison du Calme
Bük, Bükfürdő
8 nap/7 éjszaka 5.908 - 6.333,- Ft/fő/éj között: Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
Érvényes: 2020.08.29-ig

Szállodák Sopron környékén
Wolf Panzió Sárvár
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Szuperakció (min. 3 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 3 éj)

SopronX