Palatinus Hotel Sopron ★★★

Palatinus Hotel Sopron értékelése:

10. helyezett az 56 soproni szállás közül
196. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1067 szállás közül

Palatinus Hotel Sopron bemutatkozása

Sopron egyik legismertebb szálláshelye, a Palatinus Hotel a történelmi belváros közepén található szálláshely, amely nyugodt és kellemes környezetben kínál pihenési lehetőséget felújított szobákkal, mérsékelt árakkal.

Palatinus Hotel Sopron képei

Palatinus Hotel Sopron

Palatinus Hotel Sopron vélemények

2015. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2015. október 26.
A hotel elhelyezkedése kedvező, közel a városközponthoz. A szobákban a fürdőket nemrég újították, a szőnyegen és a falakon voltak azért itt-ott foltok, de összességében egy hétvégére megfelelő volt. A reggeli is átlagos volt az itthoni viszonylatokban, illetve figyelembe vették az ételallergiás kéréseket is. Összességében meg voltunk elégedve, pár napra abszolút jó választás.
2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. május 26.
Az elhelyezkedés csodás, az óváros közepén, 10 perc sétán belül a legtöbb nevezetesség, sok borozó, étterem (még mozi is). A szoba rendben volt, tiszta, alvásra pont elég. A reggeli átlagos, viszonylag széles választék (tojás, felvágott, sajt, sütemények, mindegyikből két féle), a reggelihez készített kávé híg. A személyzet kedves, mindent megoldottak.

2013. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. június 5.
A párommal télen töltöttünk el egy hosszú hétvégét a Palatinus Szállóban. A szálló tökéletes helyen található, csendes és hangulatos kis utcában. A szálló környékén több étterem is fellelhető, továbbá tömegközlekedéssel is jól megközelíthető. Az ottlétünk alatt a személyzet nagyon segítőkész, barátságos és udvarias volt.

2014. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2014. május 5.
Sopront és környékét szerettem volna felfedezni, úgy hogy ne kelljen sokat gyalogolni egyik látnivalótól a másikig. Ehhez tökéletes választásnak bizonyult a Palatinus Hotel, mert a történelmi belváros kellős közepén volt. Csendes, tiszta, szép kis szálloda, pihenésre kiválóan alkalmas. A személyzet kedves és segítőkész.
Válasz az értékelésre - 2014. május 8.
Kedves Vendégünk!

Nagy örömmel olvasom értékelését, valamint azt, hogy mind Sopron és környéke, mind pedig szállodánk elnyerte a tetszését.
Remélem, egy későbbi alkalommal szintén vendégeink köszönthetjük.

Üdvözlettel:
Palatinus Szálló csapata
Bencsik Nóra (Palatinus Hotel)

2013. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. május 9.
Nekem nagyon tetszett a hely, egy-két kisebb problémától eltekintve. A szálloda hangulatos, tökéletesen illik az őt körülvevő utcácskába, az épület különleges színével mégis magára vonja a figyelmet. A belsejét az elegancia és letisztultság jellemzi, ami az apró kis szállodát elbűvölővé teszi.

2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 5.
Neten foglaltam családi szobát parkolóval. 2 óra múlva hívnak: nincs családi szoba, csak 2 egymás mellett. Ideérünk nagy nehezen( a közlekedéshez itiner szinte semmi, pedig ide kellene! ) kiderül, h nincs parkoló. . . . szoba retró, ágymatrac kifeküdve, de azt mondom, nem 4 csillag, de hogy a fürdő olyan retkes, még sosem látott vízkőoldót, takarítószereket, az tuti.

2019. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 21.
Maga a szálloda nagyon tetszett. . . . jó helyen van, közel van minden, mégis csendes. . ami viszont kevésbé tetszett az pedig az, hogy bár szép, a tisztaság nem nagy erényük. . . az egész szállodában az a retkes szőnyeg. . . undorító. . . azt ki lehetne váltani valamivel szerintem. nem adnak csak reggelit. . . legalább vacsora is lenne. . aztán. .
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. március 11.
A szállás az árához képest nem nyűgözött le. A wc tartály annyira vìzköves volt, hogy nem működött. Megcsináltuk. A járòlap csupa vìzkő. A személyzet kedves volt, de ez nem ellensúlyozta a reggelit, ami nem nyűgözött le minket. Kevés étel volt kirakva annak ellenére, hogy tele volt a hotel.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. december 17.
A szállás elfoglalását követően, este derült ki hogy a szobában nem működik a fűtés. Kértünk másik szobát, de mivel telt ház volt ezért nem tudtak adni másikat. Beszélgetésből kiderült hogy vélhetően nem új keletű a probléma. Sajnos mivel más szállodában sem volt hely ezért kénytelenek voltunk késő este miatt ott maradni.

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 14.
Mindent megkaptunk ami a csomagban szerepelt, sőt ! A Szálló nagyon jó helyen a belváros szivében helyezkedik el. A személyzet kedves, a reggeli bőséges, és választékos. A szoba tiszta volt. Meg kell említenem a Jégverem éttermet ahol fantasztikus három fogásos ebédet kaptunk! Összességében nagyon tetszett,meg voltunk elégedve mindennel!

Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.758 - 19.368,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Palatinus Hotel
4 nap/3 éjszaka 10.947,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Hotel Lövér
5 nap/4 éjszaka 11.475 - 17.000,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2020.12.19-ig
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 13.608 - 19.621,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
Érvényes: 2021.09.12-ig
Hotel Szieszta
3 nap/2 éjszaka 15.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.08.23-ig
Civitas Boutique Hotel
3 nap/2 éjszaka 9.768 - 20.042,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.01-ig
Pólus Panzió
Érvényes: 2021.08.11-ig
Hotel Viktória
3 nap/2 éjszaka 9.145,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel a hotel wellnessébe, arborétum belépővel, fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.23-ig
Danubius Hotel Bük
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 21.000 - 31.250,- Ft/fő/éj között: all inclusive ellátással, fürdőrészleg és szaunavilág használattal, Fitness Stúdió használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.20-ig
Hegyalja Apartman
Cák
3 nap/2 éjszaka 3.875 - 4.875,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.11.01-ig
EMAN Apartmanház
Bük, Bükfürdő
3 nap/2 éjszaka 5.633 - 6.167,- Ft/fő/éj között: Napi árak, parkolással, WIFI-vel
Palatinus Hotel
4 nap/3 éjszaka 8.758,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.

Szállodák Sopron környékén
Wolf Panzió Sárvár
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürdő
Spirit Hotel Thermal Spa Sárvár
Szuperakció (min. 3 éj)
Caramell a legjobb áron (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 3 éj)

SopronX