Palatinus Hotel Sopron ★★★

14. helyezett az 56 soproni szállás közül
210. helyezett Nyugat Dunántúlon - 1057 szállás közül

Akciós csomagok

Palatinus Hotel Sopron bemutatkozása

Sopron egyik legismertebb szálláshelye, a Palatinus Hotel a történelmi belváros közepén található szálláshely, amely nyugodt és kellemes környezetben kínál pihenési lehetőséget felújított szobákkal, mérsékelt árakkal.

Palatinus Hotel Sopron képei

Palatinus Hotel Sopron

Palatinus Hotel Sopron vélemények

2017. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 14.
Mindent megkaptunk ami a csomagban szerepelt, sőt ! A Szálló nagyon jó helyen a belváros szivében helyezkedik el. A személyzet kedves, a reggeli bőséges, és választékos. A szoba tiszta volt. Meg kell említenem a Jégverem éttermet ahol fantasztikus három fogásos ebédet kaptunk! Összességében nagyon tetszett,meg voltunk elégedve mindennel!

2017. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 4.
Már a recepción is mosolyogva, segítőkészen vártak minket. Azonnal intézkedtek az autónk elhelyezéséről. Bármilyen kérdéssel fordultunk, bárkihez segítettek nekünk. Hozzá tudtak szólni a buszok közlekedéséhez is. Bőséges reggeli, kellemes, kényelmes szoba várt minket. Csendes helyen, de mindenhez közel van a hotel. Igazán kellemesen érezheti bárki magát.

2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 20.
Érkezéskor gyors és kedves recepciós fogadott bennünket. A szoba tiszta, rendezett. A reggeli bőséges büfé reggeli volt, minden nap önkiszolgáló rendszerben bármit ehettünk. Összességében nagyon jól éreztük magunkat, legközelebb is őket válasszuk!

2015. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 17.
Sopron történelmi belvárosában, a központban helyezkedik el a hotel. Nagyon szép a környék, a forgalom zaja nem zavar, mivel gyalogos övezet ez, a tűztorony közel van. Minden hamar és egyszerűen megközelíthető. Jó a város tömegközlekedése is, nem kell autóba ülni. Hangulatos a szálloda és a szoba. A személyzet nagyon kedves és segítőkész.

2016. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 3.
Négy napot töltöttünk itt szilveszterkor. Mindennel nagyon elégedettek voltunk, a reggeli bőséges volt, a szoba szép és tiszta volt, a hotel elhelyezkedése kiváló (bár mi nem autóval érkeztünk), gyalog könnyen megközelíthetőek a belváros nevezetességei. A legnagyobb baj az volt, hogy véget ért a pihenés és el kellett hagyni a szállást.
2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. december 30.
Nagyon szolgálatkész volt a személyzet, de a 212-es szobát nem kellene kiadni, mert ki-be kapcsoló gép zaja hallatszik, pihenésre nem alkalmas. A személyzet hozzáállása maximálisan dicsérhető. A szállodának előrelépés lenne, ha tudna este egyszerűbb étkezést (akár a reggelihez hasonlóan) biztositani. A Panziót szivesen ajánljuk ismerősöknek, jó kiindulóhely soproni sétákhoz.

2015. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 11.
A Szálló elhelyezkedése Sopronban szuper! Nagyon élveztük, hogy szinte csak pár lépés mindentől, pl. a Tűztoronytól :) A kiszolgálás rendkívül udvarias volt, minden egyes személy előzékeny, kedves és segítőkész volt. A szobánk tiszta és jól felszerelt, csendes. Az ágy nagyon kényelmes és a TV is jól működött.

2013. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. június 13.
Nagyon szeretem Sopront, többször jártam már ott, most először a családdal. Nagyon tetszett a szálloda, a személyzet kedves, mosolygós, segítőkész. Tiszta, rendezett, a városrész pedig kifejezetten gyönyörű volt így Adventkor, a hangulatos kis utcákkal, árusokkal. Kisfiunknak biztosítottak etetőszéket, rácsos ágyat, nagy könnyebbség volt, hogy nem kellett vinni.

2014. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. június 7.
20 fős nyugdíjas csoporttal voltunk itt 2014. márciusban. A csoport tagjai egyöntetűen meg voltak elégedve, a szállással és az ellátással is. A személyzet udvarias és előzékeny hozzáállásával kívánságainkat is teljesítette. Ilyen volt, hogy az első emeleten lehessünk, mivel lift nincs és öregek vagyunk, vagy este az étteremben megtarthassuk egyik tagunk születésnapját.

2014. márciusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. március 21.
Nagyon tetszett a fiatal személyzet maximálisan pozitív, udvarias és szolgálatkész hozzáállása. Az összesen 20 fő nyugdíjaskorú résztvevők által felmerült kéréseknek eleget tettek. A programokhoz, a vonat induláshoz kértünk felvilágosítást, amikre készségesen kaptunk útba igazítást.

Palatinus Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.969,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2 nap/1 éjszaka 9.965,- Ft/fő/éj ártól: reggelivel, internet elérhetőséggel
Hotel Lövér
2 nap/1 éjszaka 10.500 - 13.500,- Ft/fő/éj között: bővített félpanziós ellátással, wellness - sziget és fitness terem korlátlan használatával, parkolással, internettel
Érvényes: 2021.12.28-ig
Sopron Hotel
2 nap/1 éjszaka 12.855 - 16.525,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness használattal, felnőtt játszótér, kültéri kondigép használattal, gyermekjátszó használattal, internettel
Érvényes: 2021.09.12-ig
Hotel Szieszta
4 nap/3 éjszaka 13.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, erdei sétával, városnézéssel, retro discoval és élőzenével, gyermekanimációval, operett és musical műsorral, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Civitas Boutique Hotel
Érvényes: 2021.09.12-ig
Pólus Panzió
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.20-ig
Hotel Bassiana
3 nap/2 éjszaka 12.225,-Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, szabad belépéssel az Arborétumba, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.05.31-ig
Hunguest Hotel Répce Gold
Bük, Bükfürdő
2 nap/1 éjszaka 20.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, sportprogramokkal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.12-ig
Hotel Viktória
2-3 éjszaka 9.333,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fitneszterem használattal, arborétum belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.20. - 2020.08.23.
Spirit Hotel Thermal Spa
4 nap/3 éjszaka 35.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportprogramokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.12.18-ig
Palatinus Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.460 - 19.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel

Szállodák Sopronban és környékén
Hotel Viktória Sárvár
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő
2012-ben teljesen megújult a Hotel Piroska; új, modern szobákkal, saját élményfürdővel,...
Sopron Hotel Sopron
A négycsillagos Hotel Sopron pár perces sétára található a város szívétől, és nagyon közel...
Augusztus 20-i ajánlat (min. 3 éj)
4 éjszakás pihenés
Kedvezményes ajánlat teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

SopronX