Palatinus Hotel Sopron ★★★★

Palatinus Hotel Sopron
Palatinus Hotel SopronPalatinus Hotel Sopron
Palatinus Hotel SopronPalatinus Hotel Sopron

Palatinus Hotel Sopron bemutatkozása

Sopron egyik legismertebb szálláshelye, a Palatinus Hotel a történelmi belváros közepén található szálláshely, amely nyugodt és kellemes környezetben kínál pihenési lehetőséget felújított szobákkal, mérsékelt árakkal.

A Palatinus Hotel legnépszerűbb csomagjai

Palatinus Hotel Sopron - Húsvét - teljes előrefizetéssel (min. 1 éj)
Húsvét - teljes előrefizetéssel
03.28-04.01.
Palatinus Hotel Sopron - Szilveszter - teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Szilveszter - teljes előrefizetéssel
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdô

Palatinus Hotel Sopron vélemények

Kiváló 2023. július 9.a párjával járt itt
Gyönyörű helyen, Sopron szívében, a történelmi városrészben van a Palatinus Szálloda. Kedves, segítőkész, minden kérdésünkre választ adó személyzet szolgálta a kényelmünket. Csomagjaink becsekkolásig történő biztonságos elhelyezéséről is készségesen gondoskodtak. A reggeli változatos és isteni finom volt, a felszolgálók mosolyognak, közvetlenek.
Szörnyű 2019. október 5.gyerekekkel járt itt
Neten foglaltam családi szobát parkolóval. 2 óra múlva hívnak: nincs családi szoba, csak 2 egymás mellett. Ideérünk nagy nehezen( a közlekedéshez itiner szinte semmi, pedig ide kellene! ) kiderül, h nincs parkoló. . . . szoba retró, ágymatrac kifeküdve, de azt mondom, nem 4 csillag, de hogy a fürdő olyan retkes, még sosem látott vízkőoldót, takarítószereket, az tuti.
Palatinus Hotel Sopron - EgyébPalatinus Hotel Sopron - BelsőPalatinus Hotel Sopron - Belső
Átlagos 2019. augusztus 21.a párjával járt itt
Maga a szálloda nagyon tetszett. . . . jó helyen van, közel van minden, mégis csendes. . ami viszont kevésbé tetszett az pedig az, hogy bár szép, a tisztaság nem nagy erényük. . . az egész szállodában az a retkes szőnyeg. . . undorító. . . azt ki lehetne váltani valamivel szerintem. nem adnak csak reggelit. . . legalább vacsora is lenne.
Átlagos 2019. március 11.a párjával járt itt
A szállás az árához képest nem nyűgözött le. A wc tartály annyira vìzköves volt, hogy nem működött. Megcsináltuk. A járòlap csupa vìzkő. A személyzet kedves volt, de ez nem ellensúlyozta a reggelit, ami nem nyűgözött le minket. Kevés étel volt kirakva annak ellenére, hogy tele volt a hotel.
Gyenge 2018. december 17.a párjával járt itt
A szállás elfoglalását követően, este derült ki hogy a szobában nem működik a fűtés. Kértünk másik szobát, de mivel telt ház volt ezért nem tudtak adni másikat. Beszélgetésből kiderült hogy vélhetően nem új keletű a probléma. Sajnos mivel más szállodában sem volt hely ezért kénytelenek voltunk késő este miatt ott maradni.
Kiváló 2017. szeptember 14.barátokkal járt itt
Mindent megkaptunk ami a csomagban szerepelt, sőt ! A Szálló nagyon jó helyen a belváros szivében helyezkedik el. A személyzet kedves, a reggeli bőséges, és választékos. A szoba tiszta volt. Meg kell említenem a Jégverem éttermet ahol fantasztikus három fogásos ebédet kaptunk! Összességében nagyon tetszett,meg voltunk elégedve mindennel!
Kiváló 2017. szeptember 4.gyerekekkel járt itt
Már a recepción is mosolyogva, segítőkészen vártak minket. Azonnal intézkedtek az autónk elhelyezéséről. Bármilyen kérdéssel fordultunk, bárkihez segítettek nekünk. Hozzá tudtak szólni a buszok közlekedéséhez is. Bőséges reggeli, kellemes, kényelmes szoba várt minket. Csendes helyen, de mindenhez közel van a hotel.
Kiváló 2017. május 20.a párjával járt itt
Érkezéskor gyors és kedves recepciós fogadott bennünket. A szoba tiszta, rendezett. A reggeli bőséges büfé reggeli volt, minden nap önkiszolgáló rendszerben bármit ehettünk. Összességében nagyon jól éreztük magunkat, legközelebb is őket válasszuk!
Átlagos 2016. július 18.a párjával járt itt
Egy hetet töltöttünk a szállóban. Kellemes szálloda kiváló helyen, udvarias, segítőkész személyzettel - nem vicc a 24 órás recepció, tényleg elérhetőek -, nagyszerű a helyi reggeli. DE. A szobák a vendégek ott-tartózkodása alatt nincsenek kitakarítva, ami esetünkben már 3 nap után erősen látszott, hát még a hét végére.
Kiváló 2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Sopron történelmi belvárosában, a központban helyezkedik el a hotel. Nagyon szép a környék, a forgalom zaja nem zavar, mivel gyalogos övezet ez, a tűztorony közel van. Minden hamar és egyszerűen megközelíthető. Jó a város tömegközlekedése is, nem kell autóba ülni. Hangulatos a szálloda és a szoba. A személyzet nagyon kedves és segítőkész.
Palatinus Hotel Sopron a térképen
9400 SopronÚj u. 23.
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Zárt parkoló, nem őrzött: 10 Euro / nap (Foglalás szükséges)
Kisállat bevihető
• Macska, 6 kg-ig: 25 Euro / nap (Foglalás szükséges)
• Kis testű kutya, 6 kg-ig: 25 Euro / nap (Foglalás szükséges)
• Egyéb kistestű háziállat, 6 kg-ig: 25 Euro / nap (Foglalás szükséges)
• étterem / kávézó • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség