városi Termálfürdő közül
Termálfürdő
Soproni Erzsébet Oktató Kórház és Rehabilitációs Intézet - Balfi Gyógyfürdőkórház SopronSoproni Erzsébet Oktató Kórház és Rehabilitációs Intézet - Balfi Gyógyfürdőkórház Sopron

Civitas Hotel Sopron - Napi ár reggelivel
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Soproni Erzsébet Oktató Kórház és Rehabilitációs Intézet - Balfi Gyógyfürdőkórház Sopron vélemények

Átlagos 2023. október 22. járt itt
Kiváncsi voltam a balfi gyógyfürdőre, ezért nemrégiben felkerestem. De sajnos, mint külsős vendéget nem tudtak fogadni, csak beutalóval lehet menni. De ha már ott voltam csináltam néhány képet kívülről.
Soproni Erzsébet Oktató Kórház és Rehabilitációs Intézet - Balfi Gyógyfürdőkórház Sopron - EgyébSoproni Erzsébet Oktató Kórház és Rehabilitációs Intézet - Balfi Gyógyfürdőkórház Sopron - EgyébSoproni Erzsébet Oktató Kórház és Rehabilitációs Intézet - Balfi Gyógyfürdőkórház Sopron - EgyébSoproni Erzsébet Oktató Kórház és Rehabilitációs Intézet - Balfi Gyógyfürdőkórház Sopron - EgyébSoproni Erzsébet Oktató Kórház és Rehabilitációs Intézet - Balfi Gyógyfürdőkórház Sopron - EgyébSoproni Erzsébet Oktató Kórház és Rehabilitációs Intézet - Balfi Gyógyfürdőkórház Sopron - EgyébSoproni Erzsébet Oktató Kórház és Rehabilitációs Intézet - Balfi Gyógyfürdőkórház Sopron - EgyébSoproni Erzsébet Oktató Kórház és Rehabilitációs Intézet - Balfi Gyógyfürdőkórház Sopron - EgyébSoproni Erzsébet Oktató Kórház és Rehabilitációs Intézet - Balfi Gyógyfürdőkórház Sopron - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már3 évnyi aktív tagság
Kihagyható 2019. január 19.a párjával járt itt
A Balfi gyógyvíz jó hatású, amiről sok pozitívat lehet hallani. Ennek megfelelően fejlettebb, modernebb fürdőt képzeltem el. Sajnos csak egy kis medence van, nem lehet úszni benne, mégis kötelező ahol kötelező a fürdősapka. Érthetetlen, mert csak ülnek az emberek, a fejüket vízbe nem teszik.
Érdekes 2016. október 13.a párjával járt itt
Soproni pihenésünk idején eljöttünk a balfi gyógyvizet kipróbálni. A szép ősfás parkban levő fürdő nevéből is adódóan a kórház közönség részére is megnyitott részlege kiegészülve egy uszodával. A pénztárnál fel is hívták a figyelmünket arra, hogy ne egy wellness központra készüljünk.