B Terv Lunch & Lounge Sümeg

2024.06.14-ig
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

B Terv Lunch & Lounge Sümeg vélemények

Kiváló 2022. augusztus 4.gyerekekkel járt itt
Fantasztikus hangulatú hely sok-sok apró részlettel,például dominó kikészítve az asztalnál, motiváló és életigenlő idézetek, könyvtársarok sakkal. A hamburgerek bőségesek,az ár tartalmazza a krumplit. A napimenü kiváló ár+érték arányban van. Kedves kiszolgálás.
B Terv Lunch & Lounge Sümeg - EgyébB Terv Lunch & Lounge Sümeg - Egyéb
Kiváló 2021. október 1.barátokkal járt itt
Gyönyörű hely, kedvesek es a kaja nagyon finom! Óriási adagok , kedvező áron! Hangulatos zene , nyugalom ,mosoly. Sütemény mindenkinek, glutén, cukor mentes is!
B Terv Lunch & Lounge Sümeg - EgyébB Terv Lunch & Lounge Sümeg - Egyéb
Kiváló 2021. július 3.gyerekekkel járt itt
Csendes,nyugodt helyet kerestünk a nyári forgatagban.Megtaláltuk ezt a gyöngyszemet.
Nagyon kedves kiszolgálás,fenséges ételek,szemnek és szájnak is kívánatos sütemények.
Nagyszerű élmény.Mindenkinek ajánlom.
Kiváló 2021. május 29.gyerekekkel járt itt
9 éves unokámmal tértünk be ide ebédelni. A hely nagyon kellemes légköre, ízléses és barátságos belső terei, a tisztaság mind nagyon megnyerő volt. A finom és rendkívül bőséges rántott tarjához - két nagy szelet ropogós hús - 2 terítéket kértünk, amit készséggel hoztak is. Nagyon finom volt a házi bodzaszörp, a csapolt sör, a feketekávé!
B Terv Lunch & Lounge Sümeg - Étel/ital
2076
Kiváló 2020. október 3.egyedül járt itt
Na, ez még egy érdekes eset. . valami réges-régi éttermet vadásztam Sümegen, emlékeztem rá, hogy valahol itt, a "centrum"-ban, nem a turistazavarosban a vár alatt, hanem az óvárosban volt, valami egy ilyen utcában. Piroskockás abrosz, idős, régvilági pincés, régivilági patinás kínálat.
B Terv Lunch & Lounge Sümeg - Külső képB Terv Lunch & Lounge Sümeg - EgyébB Terv Lunch & Lounge Sümeg - BelsőB Terv Lunch & Lounge Sümeg - BelsőB Terv Lunch & Lounge Sümeg - BelsőB Terv Lunch & Lounge Sümeg - BelsőB Terv Lunch & Lounge Sümeg - BelsőB Terv Lunch & Lounge Sümeg - BelsőB Terv Lunch & Lounge Sümeg - BelsőB Terv Lunch & Lounge Sümeg - BelsőB Terv Lunch & Lounge Sümeg - BelsőB Terv Lunch & Lounge Sümeg - BelsőB Terv Lunch & Lounge Sümeg - EgyébB Terv Lunch & Lounge Sümeg - MosdóB Terv Lunch & Lounge Sümeg - MosdóB Terv Lunch & Lounge Sümeg - BelsőB Terv Lunch & Lounge Sümeg - Külső képB Terv Lunch & Lounge Sümeg - EgyébB Terv Lunch & Lounge Sümeg - EgyébB Terv Lunch & Lounge Sümeg - Külső képB Terv Lunch & Lounge Sümeg - EgyébB Terv Lunch & Lounge Sümeg - Étel/italB Terv Lunch & Lounge Sümeg - Étel/italB Terv Lunch & Lounge Sümeg - MosdóB Terv Lunch & Lounge Sümeg - MosdóB Terv Lunch & Lounge Sümeg - MosdóB Terv Lunch & Lounge Sümeg - Étel/ital