Thirty's Étterem & Pizzéria Sümeg

Thirty's Étterem & Pizzéria Sümeg vélemények

Zalaegerszeg

2017. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Várlátogatás után ültünk be, mert a Várcsárda a múltkor nem győzött meg minket. Kívülről télen nem éppen hívogató, de ahogy megláttam a pizza kemencét, már voltak reményeim. Mosolygós kedves felszolgáló hölgy, időben érkezett mindennel. Pizzát, és húsételt is kértünk, minden teljesen normális időn belül érkezett. A pizza nagyon, de nagyon finom volt!

Mobilról küldte. | 2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több hónapig jártam ide a feleségemmel, télen is. Egyre lassúbb lett a kiszolgálás a konyha miatt, es az ételeket elégetve is felszolgálták, mintha mi sem történt volna. Többet már nem megyek oda, mégha más lehetőség nem lesz a környéken akkor sem. Csak üdítőig 34 percetvártam, az étel 60 perc alatt nem készült el.

2013. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. november 8.
A hosszú várnézés és alapos ismeret begyűjtés után nagyon megéheztünk és betértünk pizzázni ebbe a kedves "vendég csalogató" étterembe. Nem bántuk meg, mert gyors volt a kiszolgálás, finom volt a rendelt étel. Az étterem ragyogott a tisztaságtól. Ha újra Sümegen járunk feltétlenül ide térünk be ebédelni. Mindenkinek szívből ajánlom ezt a kedves helyet.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ebéd helyszínéül választottuk a sümegi vár (és a főút) mellett lévő éttermet. Mivel az idő jó volt, kint ültünk le, ami csak azért nem volt jó választás, mert pár méterre zúgtak el mellettünk a kocsik. Ezen átlendülve rendeltünk és viszonylag hamar ki is hozták az igen méretes adagokat. A házi készítésű fűszervajuk a pirítóshoz nálam telitalálat volt, ahogy a füstölt sajtos-sonkás hús is.

Legnépszerűbb csomagok Sümegen és környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 13.900 - 37.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.02. - 2020.12.19.
Platán Hotel Sárvár
2 nap/1 éjszaka 8.750,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.11.19. - 2020.01.01.
Annamária Apartmanház
4 nap/3 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, éttermi és fürdőkedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.20. - 2020.01.05.
EMAN Apartmanház Sárvár
3 nap/2 éjszaka 4.225,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.11.19. - 2020.11.19.

Szállodák Sümeg környékén
Hunguest Hotel Pelion  Sümeg
Ez a Te decemberi hétvégéd!
Napi ár félpanzióval, teljes előrefizetéssel (1 éjtől)
Pelion extra akció (min. 2 éj)

Thirty's Étterem & Pizzéria SümegX