Thirty's Étterem & Pizzéria Sümeg

Thirty's Étterem & Pizzéria Sümeg vélemények

Zalaegerszeg

2017. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2017. január 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Várlátogatás után ültünk be, mert a Várcsárda a múltkor nem győzött meg minket. Kívülről télen nem éppen hívogató, de ahogy megláttam a pizza kemencét, már voltak reményeim. Mosolygós kedves felszolgáló hölgy, időben érkezett mindennel. Pizzát, és húsételt is kértünk, minden teljesen normális időn belül érkezett. A pizza nagyon, de nagyon finom volt!

Mobilról küldte. | 2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Több hónapig jártam ide a feleségemmel, télen is. Egyre lassúbb lett a kiszolgálás a konyha miatt, es az ételeket elégetve is felszolgálták, mintha mi sem történt volna. Többet már nem megyek oda, mégha más lehetőség nem lesz a környéken akkor sem. Csak üdítőig 34 percetvártam, az étel 60 perc alatt nem készült el.

2013. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2013. november 8.
A hosszú várnézés és alapos ismeret begyűjtés után nagyon megéheztünk és betértünk pizzázni ebbe a kedves "vendég csalogató" étterembe. Nem bántuk meg, mert gyors volt a kiszolgálás, finom volt a rendelt étel. Az étterem ragyogott a tisztaságtól. Ha újra Sümegen járunk feltétlenül ide térünk be ebédelni. Mindenkinek szívből ajánlom ezt a kedves helyet.

2013. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
Ebéd helyszínéül választottuk a sümegi vár (és a főút) mellett lévő éttermet. Mivel az idő jó volt, kint ültünk le, ami csak azért nem volt jó választás, mert pár méterre zúgtak el mellettünk a kocsik. Ezen átlendülve rendeltünk és viszonylag hamar ki is hozták az igen méretes adagokat. A házi készítésű fűszervajuk a pirítóshoz nálam telitalálat volt, ahogy a füstölt sajtos-sonkás hús is.

Legnépszerűbb csomagok Sümegen és környékén
Hotel Kapitány Superior Wellness
Sümeg
3 nap/2 éjszaka 17.910 - 42.120,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.14. - 2020.08.07.
Kristály Hotel Konferencia & Wellness
Ajka
2 nap/1 éjszaka 13.500 - 22.750,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.02.18. - 2020.12.31.
Hotel König
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 12.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.18. - 2020.12.31.
Szécsényi Apartman
5 nap/4 éjszaka 5.500 - 10.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.18. - 2021.02.18.

Szállodák Sümeg környékén
Hotel Viktória Sümeg
Hunguest Hotel Pelion  Sümeg
Palace Hotel  Sümeg
Valentin nap (min. 2 éj)
Pelion extra akció (min. 2 éj)
Wellness kikapcsolódás teljes ellátással (min. 3 éj)

Thirty's Étterem & Pizzéria SümegX