rializ: Csodálatos kézenfekvő kirándulás - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése
1. helyezett a 10 sümegi szállás közül

Csodálatos kézenfekvő kirándulás

2020. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. március 19.
A vártúra nagy élmény volt. A szálló is szép, és az étterem kínálata is kifogástalan. Viszont másutt adtak üdvözlő italt, a szaunánál teát, a fürdőszobában zuhanysapkát, testápolót és nem kellett kulcsot kérni a fitneszhez, ami csak este 6-ig használható. A wellness tágas, de nekem hiányzott a Kneipp taposó. Voltunk már jobb helyen.

Szeretnéd követni rializ felhasználót?    Igen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg
Tóth Tivadar u. 19.

2020. március 14.
Az értékelések alapján többet vártam a helytől. A szoba átlagos volt. Nem értettem, hogy a minibárban miért csak üdítő italok vannak- igen hiányoltam az alkohol tartalmú bekészítést. A zuhanyzó egy kb 2 m magas emberre volt tervezve - állítani nem lehetett - foghattad a kezedbe. A fotelek...

2020. március 4.
Nekünk ez az első wellness élményünk, de maximálisan felülmúlták az elvárásainkat. A személyzet segítőkész, udvarias, az ételek nagyon-nagyon finomak, a kilátás és az egész település pazar, a lovagi torna fantasztikus és kihagyhatatlan volt. Mindössze a víz volt némileg hidegebb a reméltnél, de...

2020. február 22.
A személyzet professzionális, az ételek prémium kínálat, íz, elkészítés. A dupla ágyat két szimpla ágyból megoldani ami szét csúszik ha a pár össze akar bújni, nem jó ötlet pedig pár forintból megoldható viszont igen bosszantó de ezen kívül csak kukacoskodó javaslataim vannak: a teraszok közé...

Hotel Kapitány Superior Wellness, Sümeg kiemelt csomagajánlatai
 - Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 16.900 - 42.120,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-06-14 - 2020-08-07
 - Nyári kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 19.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-08-23 - 2020-08-31
 - Őszi szünet (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, különleges programokkal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-25 - 2020-10-30