rializ

rializ adatlapja

Regisztráció2019.06.08
Utoljára itt2023.09.24

Kiváló 2023. szeptember 24.a párjával járt itt
Telitalálat a hotel minden része: kényelmes, erkélyes, olvasólámpás szoba, ételválaszték lazaccal, egzotikus gyümölcsökkel, fagyival, minden jóval, egészséges drágaságokkal, kiváló fürdési lehetőségek. . . Régen éreztük magunkat ilyen jól egy wellness hotelben, mint itt. A Tisza partot a kilátóval és a város másik strandját is érdemes beiktatni, jó programok.
2023. szeptember 24. járt itt
A hotel kevésbé, a környék nagyon elragadó. A lakrész tiszta, kényelmes (Jó ágy, hűtő, tv, stb), de hiányoltam egy csocsó, ping-pong asztal, terasz, ilyesmi szállón belüli időtöltési lehetőséget. Az ételek prímák voltak, de nem volt kávé automata, és gyümölcs csak este volt kirakva, pedig reggelinél jobban esett volna.
2020. március 19.a párjával járt itt
A vártúra nagy élmény volt. A szálló is szép, és az étterem kínálata is kifogástalan. Viszont másutt adtak üdvözlő italt, a szaunánál teát, a fürdőszobában zuhanysapkát, testápolót és nem kellett kulcsot kérni a fitneszhez, ami csak este 6-ig használható. A wellness tágas, de nekem hiányzott a Kneipp taposó.