Ráczné Ani: Élmény teli Pihenés a Hotel Kapitányban - Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg értékelése
1. helyezett a 10 sümegi szállás közül

Élmény teli Pihenés a Hotel Kapitányban

2020. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 29.
2020. június elején jártunk férjemmel a szállodában, és 2. éjszakát töltöttünk ott.Mindennel nagyon elégedettek voltunk. Aránylag kevés vendég volt a szállodában,és mindenütt figyeltek a tisztaságra,távolságtartásra, fertőtlenítésre.Az étkezéseknél a személyzet szolgálta ki a vendégeket, ami egyáltalán nem volt zavaró,inkább szokatlan.A személyzet kedves udvarias,az ételek finomak.A programok , lovagi torna, középkori lakoma, lovaskocsikázás szuper volt!Nagyon tetszett a személyzet korhű ruhái!A wellness részleg is kitünő, de erre sajnos nem sok időnk jutott!Mindenkinek szívből ajánlom,és ha tehetjük mi is újra visszatérünk,de minimum 3. éjszakára!

Étkezés:
Elhelyezkedés:

Szeretnéd követni Ráczné Ani felhasználót?    Igen

Hotel Kapitány Superior Wellness Sümeg
8330 Sümeg
Tóth Tivadar u. 19.

2020. szeptember 21.
A feltüntetett képek alapján erkélyes, várra néző szobát vártunk. Ez nem az volt. Ettől függetlenül jól éreztük magunkat. A szoba felszerelése jó. Az ágy nagyon kényelmes. Személyzet: mindenki nagyon udvarias, előzékeny volt. Minden kérdésre választ kaptunk. Köszönjük. Csillagos 5! Az ételek...

2020. július 27.
A fürdőszobában fürdőkád volt, a zuhanykabin jobb lett volna. A WC csésze kisgyermek méretű. A kültéri medence vize nagyon hideg. Az esti zene nagyon hangos.

2020. július 13.
A szállás nagyon kényelmes tiszta a személyzet segítőkész, kedves volt. Kéréseinket teljesítették,nagyon finom koktélokat készítettek. A pihenésünket felejthetetlenné tették. Nagyon örültünk, hogy volt meleg vizes medence és külön jó volt, nagy területen igénybe lehetett venni a pezsgőfürdőt....

Hotel Kapitány Superior Wellness, Sümeg kiemelt csomagajánlatai
 - Őszi szünet (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 23.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, különleges programokkal, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-25 - 2020-10-30
 - Halloween (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 29.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, programokkal, gyermekfoglalkozásokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020-10-30 - 2020-11-01
 - Kedvezményes ajánlat (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.900 - 37.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-10-02 - 2021-10-21