Pacalútlevéllel látogattuk meg,hát életünk egyik legjobb pacalját itt ettük!!Aki nem pacalt rendelt,az se bánta meg nagyon rendben volt az Ő ételük is!Szóval *5-ös!!!
Aki szereti a hagyományos magyar ételeket, az nem fog csalódni! Nem igazán vagyok nagy pacalrajongó, de amikor ott kóstoltam, rájöttem, hogy mégis! Néhány helyen fogyasztottam már, párszor magam is elkészítettem nagy odafigyeléssel, de a Zöld Ász pacaljához foghatót még nem ettem. A hely...
Múlt vasárnap kisfiam születésnapja alkalmából 9-en a Budapart Indigo Expresszben ebédeltünk. Egy héttel előre jeleztem, hogy mit tervezünk, megbeszéltük, hogy mi az elképzelés az ünnepi ebéd kapcsán. Szépen feldíszített külön teremrészt kaptunk, ami meglepetés volt. Nekünk külön felszolgálták a...