Zöld Ász Szabadszállás

étterem, pizzéria, szálláshely étterme
Zöld Ász Szabadszállás
Zöld Ász SzabadszállásZöld Ász Szabadszállás
Zöld Ász SzabadszállásZöld Ász Szabadszállás

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Zöld Ász Szabadszállás vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25193 feltöltött kép
2023. szeptember 5.családjával járt itt
Az igényes kiállítású, borítólapján a magyar kártya Zöld Ászával indító étlapon egyszerűbb alapanyagokból készült, fantázianevekkel illetett fogások sorjáznak, melyek kreativitása kimerül abban, hogy a töltött rántott húsba mi kerül, vagy, hogy a kisütött hússzeletekre mit halmoznak. Előételeket nem kínálnak egyáltalán.
Zöld Ász Szabadszállás - EgyébZöld Ász Szabadszállás - EgyébZöld Ász Szabadszállás - EgyébZöld Ász Szabadszállás - EgyébZöld Ász Szabadszállás - EgyébZöld Ász Szabadszállás - EgyébZöld Ász Szabadszállás - EgyébZöld Ász Szabadszállás - EgyébZöld Ász Szabadszállás - EgyébZöld Ász Szabadszállás - EgyébZöld Ász Szabadszállás - EgyébZöld Ász Szabadszállás - EgyébZöld Ász Szabadszállás - EgyébZöld Ász Szabadszállás - EgyébZöld Ász Szabadszállás - EgyébZöld Ász Szabadszállás - EgyébZöld Ász Szabadszállás - EgyébZöld Ász Szabadszállás - EgyébZöld Ász Szabadszállás - EgyébZöld Ász Szabadszállás - Egyéb
Kiváló 2020. augusztus 18.gyerekekkel járt itt
Mint majdnem mindig, most is itt ünnepeltük a családdal édesapám születésnapját! Előre foglaltunk asztalt, külön légkondicionált teremben voltunk, mert nem bírom a meleget. Előnyös volt, hogy be lehetett csukni az ajtót, mert a 17 hónapos örökmozgó unokánk is velünk volt. Etetőszék és játékok is vannak, a picikre is gondolnak.
Zöld Ász Szabadszállás - EgyébZöld Ász Szabadszállás - EgyébZöld Ász Szabadszállás - EgyébZöld Ász Szabadszállás - Étel/italZöld Ász Szabadszállás - EgyébZöld Ász Szabadszállás - Étel/italZöld Ász Szabadszállás - Étel/italZöld Ász Szabadszállás - BelsőZöld Ász Szabadszállás - EgyébZöld Ász Szabadszállás - Étel/italZöld Ász Szabadszállás - Étel/italZöld Ász Szabadszállás - Belső
2018. június 13.barátokkal járt itt
Ismerősök ajánlásával a pacal miatt esett a választás az étteremre. Valóban eddigi legjobb az éttermekben kóstoltak közül. Udvarias, gyors, szakszerű kiszolgálás, bőséges adagok. Ár érték arányban is megfelelő. Mivel mindenki csak pacalt evett a többi ételről nem tudok írni, de vissza fogunk térni még megkóstolni mást is.
Kiváló 2018. január 8.családjával járt itt
Szabadszállási lakosként több családi rendezvényt szoktunk itt tartani! Rendszeresen a karácsonyi , születés- és névnapi ebédeket! Fiatalos lendület, udvariasság és profizmus jellemzi az ott dolgozókat! Gyönyörűen felújított étterem, jó ötletek, (svédasztalos ebédek a hétvégeken)! Nagyon jó, összeszokott kollektíva!
Kiváló 2016. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
Külföldről szerveztem születésnapi 30 fős rendezvényt kb. 12-18 óráig.
Gyors reakcióidővel válaszoltak mindenre, az egyéni kívánságok teljesítésében készségesek voltak (TV USB csatlakozóval. . . )
Az ár érték arány nagyon rendben van.
Csak ajánlani tudom egyéni vendégeknek és rendezvényre családi ünnepekre egyaránt!
Gratulálok a csapatnak tényleg jó vendéglátósok!
Kiváló 2013. április 23.barátokkal járt itt
A Zöld ász vendéglő városunk egyik étterme és szálláshelye. A kiszolgálás gyors,és kultúrált. Az ételek nagyon finomak,s gusztusosan vannak tálalva. A pincérek udvariasak és figyelmesek,az egyéni kéréseket(az ételekkel kapcs. )készségesen teljesítik. Vannak az étteremnek saját ajánlott ételkülönlegességei,salátái.