6080 Szabadszállás, Dózsa György u. 21

Katalin és János TOP szállásértékelő
Katalin és János TOP fotófeltöltő
2017. decemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Szabadszállási lakosként több családi rendezvényt szoktunk itt tartani! Rendszeresen a karácsonyi , születés- és névnapi ebédeket! Fiatalos lendület, udvariasság és profizmus jellemzi az ott dolgozókat! Gyönyörűen felújított étterem, jó ötletek, (svédasztalos ebédek a hétvégeken)! Nagyon jó, összeszokott kollektíva!

2016. januárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 8. - 1 látogató hasznosnak vélte
Külföldről szerveztem születésnapi 30 fős rendezvényt kb. 12-18 óráig. Gyors reakcióidővel válaszoltak mindenre, az egyéni kívánságok teljesítésében készségesek voltak (TV USB csatlakozóval. . . )
Az ár érték arány nagyon rendben van. Csak ajánlani tudom egyéni vendégeknek és rendezvényre családi ünnepekre egyaránt! Gratulálok a csapatnak tényleg jó vendéglátósok!

2013. februárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. április 23.
A Zöld ász vendéglő városunk egyik étterme és szálláshelye. A kiszolgálás gyors,és kultúrált. Az ételek nagyon finomak,s gusztusosan vannak tálalva. A pincérek udvariasak és figyelmesek,az egyéni kéréseket(az ételekkel kapcs. )készségesen teljesítik. Vannak az étteremnek saját ajánlott ételkülönlegességei,salátái.

2018. májusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2018. június 13.
Ismerősök ajánlásával a pacal miatt esett a választás az étteremre.Valóban eddigi legjobb az éttermekben kóstoltak közül. Udvarias, gyors, szakszerű kiszolgálás, bőséges adagok. Ár érték arányban is megfelelő. Mivel mindenki csak pacalt evett a többi ételről nem tudok írni, de vissza fogunk térni még megkóstolni mást is.

Legnépszerűbb csomagok Szabadszálláson és környékén
Sport Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 6.748,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.31.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 14.990,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, szobai bekészítéssel, meghitt vacsorával, karácsonyi uzsonnával, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.23. - 2020.12.27.
Aranyhomok Business & Wellness Hotel
Kecskemét
3 nap/2 éjszaka 13.200,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, múzeum belépővel, wellness szolgáltatás kedvezménnyel
2020.01.04. - 2020.12.19.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2020.05.29. - 2020.09.02.

Szállodák Szabadszállás környékén
Zichy Park Hotel Szabadszállás
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Szabadszállás
Tombol a Nyár (1 éjtől)
Akció nyugdíjasoknak (min. 2 éj)
Karácsonyi kikapcsolódás (min. 2 éj)

Zöld Ász SzabadszállásX