Czetis Ház Étterem Szár
2066 Szár, Rákóczi Ferenc u. 94.

Czetis Ház Étterem Szár a térképen

Wellness csomagok Szár városában

Czetis Ház Étterem Szár vélemények

2018. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó hely, finom ételek remek kiszolgálás. Nagyok az adagok nagyon igényesen tálalva és felszolgálva. Stílusos romantikus hangulat. Bátran állítom , hogy a környék legjobb étterme. Kiszolgálás csillagos ötös. rég voltam ennyire jól kedvesen kicsit sem tolakodóan kiszolgálva. . . ételek frissek jók. . . . Ajánlom mindenkinek . .

2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szombati napon(délután) érkeztünk kettesben,senki nem volt a pincéreken kívül ,miközbe azt hittem még asztalunk sem lesz . Olvastam róla már és kiváncsivá tett ,hát menjunk nézzük meg,ugysincs messze nekünk. Kacsát választottam az étlapról pálinkás szilvával ,nem volt rossz ,de ettem mar jobbat.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 9.
Régen kinéztem magamnak a helyet de mindig valamiért kimaradt. most pótoltuk és nem bántuk meg. nagyon szép nagyon tiszta nagyon jó. . . . . . . . . . . . . . kiszolgálás csillagos 5 . . . . rég voltam ennyire jól kedvesen kicsit sem tolakódoan kiszolgálva. ételek frissek jók számomra kicsit sok, igaz talán ez a mostani trendek miatt mondanám de ha éhes az ember akkor azért le csúszik minden.

boogi TOP étteremértékelő
2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem régenolvastam a helyről, gondoltam, egy kirándulás után jó lesz. Tévedtem: ide eljönni bármikor, bármilyen időben érdemes! Kellenek az ilyen helyek: jó értelemben vett vidéki polgári vendéglő. Már a ház külseje megnyerő, a berendezés tovább fokozza a hangulatot. Tetszik a pálinkafőző is. Ez nem csak egy vendéglő, hanem palinkafőzde is.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 28.
Családias hangulatú, megismételhetetlen gasztronómiai élményt nyújtó sörkóstólóval egybekötött négyfogásos vacsorán vettünk részt, a sörmanufaktúra és a séf részvételével az asztalnál, finom ízekkel, jó hangulattal, felejthetetlen élményt szerezve. A kiszolgálás fantasztikus volt, a saját gyártású pálinkák és a hely hangulata maradandó élményt adott, amint lehet visszatérünk.

Legnépszerűbb csomagok Száron és környékén
Hotel Árpád
Tatabánya
2 nap/1 éjszaka 6.247,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.10.13. - 2021.01.01.
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.13. - 2020.10.13.
Hotel Vadászkürt
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.10.31. - 2020.01.01.
Szent Adalbert Hotel
2 nap/1 éjszaka 8.450,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.10.13. - 2019.12.28.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.471 - 7.467,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2020.03.31.

Szállodák Szár környékén
Royal Club Hotel Szár
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Szár
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)
Szilveszter (min. 3 éj)

Czetis Ház Étterem SzárX