Czetis Ház Étterem Szár
2066 Szár, Rákóczi Ferenc u. 94.

Czetis Ház Étterem Szár a térképen

Wellness csomagok Szár városában

Czetis Ház Étterem Szár vélemények

2018. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. október 31. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon jó hely, finom ételek remek kiszolgálás. Nagyok az adagok nagyon igényesen tálalva és felszolgálva. Stílusos romantikus hangulat. Bátran állítom , hogy a környék legjobb étterme. Kiszolgálás csillagos ötös. rég voltam ennyire jól kedvesen kicsit sem tolakodóan kiszolgálva. . . ételek frissek jók. . . . Ajánlom mindenkinek . .

lolly TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. július 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy szombati napon(délután) érkeztünk kettesben,senki nem volt a pincéreken kívül ,miközbe azt hittem még asztalunk sem lesz . Olvastam róla már és kiváncsivá tett ,hát menjunk nézzük meg,ugysincs messze nekünk. Kacsát választottam az étlapról pálinkás szilvával ,nem volt rossz ,de ettem mar jobbat.

2018. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. június 9.
Régen kinéztem magamnak a helyet de mindig valamiért kimaradt. most pótoltuk és nem bántuk meg. nagyon szép nagyon tiszta nagyon jó. . . . . . . . . . . . . . kiszolgálás csillagos 5 . . . . rég voltam ennyire jól kedvesen kicsit sem tolakódoan kiszolgálva. ételek frissek jók számomra kicsit sok, igaz talán ez a mostani trendek miatt mondanám de ha éhes az ember akkor azért le csúszik minden.

boogi TOP étteremértékelő
2017. októberben, családjával járt itt
Értékelt: 2017. október 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nem régenolvastam a helyről, gondoltam, egy kirándulás után jó lesz. Tévedtem: ide eljönni bármikor, bármilyen időben érdemes! Kellenek az ilyen helyek: jó értelemben vett vidéki polgári vendéglő. Már a ház külseje megnyerő, a berendezés tovább fokozza a hangulatot. Tetszik a pálinkafőző is. Ez nem csak egy vendéglő, hanem palinkafőzde is.

2017. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. március 28.
Családias hangulatú, megismételhetetlen gasztronómiai élményt nyújtó sörkóstólóval egybekötött négyfogásos vacsorán vettünk részt, a sörmanufaktúra és a séf részvételével az asztalnál, finom ízekkel, jó hangulattal, felejthetetlen élményt szerezve. A kiszolgálás fantasztikus volt, a saját gyártású pálinkák és a hely hangulata maradandó élményt adott, amint lehet visszatérünk.

Legnépszerűbb csomagok Száron és környékén
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
3 nap/2 éjszaka 14.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyertyafényes esti fürdőzéssel, játszóház és kültéri street fitness pálya használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.02. - 2020.06.15.
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 13.121 - 34.878,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2019.01.25. - 2021.05.05.
Thermal Hotel Visegrád
3 nap/2 éjszaka 18.900 - 23.400,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg, játszóház használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2018.09.01. - 2020.08.31.
Hotel Marina-Port
Balatonkenese
2 nap/1 éjszaka 26.010,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, gyermek programokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.09. - 2020.04.13.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 14.364,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.11.07.

Szállodák Szár környékén
Royal Club Hotel Szár
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Szár
Kedvezményes ár félpanzióval (2 éjtől)
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár reggelivel (1 éjtől)

Czetis Ház Étterem SzárX