Aranyszarvas Étterem Szarvas

Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Aranyszarvas Étterem Szarvas vélemények

Átlagos 2018. augusztus 6.családjával járt itt
Aranyszarvas étterem és grillterasz. Mivel étterem, gondoltuk étlapról eszünk finomakat vacsorára. A kiszolgáló hölgy közölte, hogy bár az étlapon vannak finomak, de "két hónapja" nem lehet rendelni semmit, csak pizza van vagy svédasztal. Megnéztük a svédasztalt, eléggé szegényes volt.
Kiváló 2017. szeptember 17.a párjával járt itt
Az arborétum látogatása után tértünk be az étterembe ebédelni! Kedves mosolygós kis pincér hölgy fogadott bennünket! Nem kellett sokáig várni az ételekre,mely meglehetősen finom és ízletes volt! A sör hideg,ahogy ebben a melegben jólesik! Különösen meglepett bennünket,hogy dizájnos lemez lapon kaptuk az ételt!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 64 városban járt márFelfedező - 32 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Családommal, párommal és a gyerekkel nyaraltunk nem rég Szarvason, és gondoltuk kipróbáljuk ezt az éttermet. Az étteremhez tartozik szállás is, meg egy szép partszakasz, ahova érdemes kisétálni, körbe nézni. Esetleg bérelni kenut, vízibiciklit. Nem csak az étterem volt szép tiszta, izlésesen berendezett, hanem a szálloda is gyönyörű volt, átlátszóan tiszta szép medencékkel.