Turul Kisvendéglő Szarvas

Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Turul Kisvendéglő Szarvas vélemények

Kiváló 2016. június 30.családjával járt itt
Nagyon hangulatos ,családias hely a Víziszinház közelében. Figyelmes ,gyors kiszolgálás. Igényes tálalás, fenséges ízek! Az étlap és itallap bőséges választékot nyújt! Finom fagylalttal koronázhatjuk meg az ebédet,vacsorát. Kivetítőn lehet nézni közben az EB meccseit például. Nem mellékesen kutyabarát hely is és kártyával is lehet fizetni. Minden korosztály számára ajánlani tudom!
Turul Kisvendéglő Szarvas - BelsőTurul Kisvendéglő Szarvas - EgyébTurul Kisvendéglő Szarvas - Egyéb
Kiváló 2014. augusztus 6.barátokkal járt itt
Fantasztikus cigánypecsenye, ami kinézetre és ízre fenséges. Az étlapon még számtalan finom ételből lehet válogatni, amire a fentiek szintén igazak. Nagyon igényes a tálalás, a várakozás minimális. A fenti étel mellett kedvence a családnak a szántódi ropogós is. Nekünk az különösen megfelelt, hogy bankkártyát elfogadnak.
Kiváló 2014. július 30.a párjával járt itt
Hangulatos környezet, finom ételek, udvarias, gyors kiszolgálás jellemzi. Az ételek választékosak, bőségesek és nagyon ízletesek. Előnye még,hogy a Szarvasi Viziszínház közelében található.
Családi rendezvényekre is kitűnő választás,merem ajánlani
Elégedetten távoztunk mindig ,akár ebédre vagy vacsorára ültünk be. Ajánljuk bátran másoknak is, bizonyára nem fognak csalódni!