Turul Kisvendéglő Szarvas

Három éjszakás pihenés
2024.10.02-ig
Lelkesház Szarvas
Hotel Kumánia Kisújszállás - Nem csak a húszéveseké a világ
Nem csak a húszéveseké a világ
2024.05.31-ig
Hotel Kumánia Kisújszállás
Garden Hotel Szolnok - Relax ajánlat
Relax ajánlat
Garden Hotel Szolnok

Turul Kisvendéglő Szarvas vélemények

2055
2023. július 22.a párjával járt itt
Láttam itt lent, hogy panaszok vannak erre a helyre. Nekem nem igazán volt. A parton sétáltunk, átjöttünk az Erzsébet hídon, belehallgattunk a színháznál egy próbába, azután rögtön ez az étterem jött és kínálta magát. Nagymeleg, de azért déltájt éhes is az ember, látom, korlátlan fogyasztás, hát menjünk be, meglátjuk, mi lesz.
Turul Kisvendéglő Szarvas - Étel/italTurul Kisvendéglő Szarvas - Étel/italTurul Kisvendéglő Szarvas - MosdóTurul Kisvendéglő Szarvas - MosdóTurul Kisvendéglő Szarvas - Külső kép
Átlagos 2022. szeptember 22.családjával járt itt
Társasággal voltunk ebédelni tizenkettő- tizenhárom óra között ,tehát délidőben hétvégén vasárnap . Az ételek a leves kivételével hidegek vagy épp langyosak voltak . A pincérek és a kiszolgálás az ételek választéka ,a hely tisztasága megfelelő volt . Legközelebb másik éttermet fogunk választani .
Gyenge 2022. július 19.családjával járt itt
Svédasztalos fogyasztásom közben gondoltam egy merészet, viszek haza a sültekből pincérnőnk erre a célra rendszeresített dobozt a kezembe adva tájékoztatott ebbe tudok szedni elvitelre. Kis idő múlva rám támadt az üzletvezető az étterem közepén hogy képzelem hogy túlszedem a kapott edényt abba a személyzetnek kell szedni.
Átlagos 2021. augusztus 30.barátokkal járt itt
Minimagyarorszég megtekintése után, svédasztalos időben érkeztünk az étterembe. Kedves kiszolgáló hölgy helyet ajánlott, kihozta a kért italokat, és elmondta a lehetőségeket. Svédasztalosnál kihozzák a levest (2 fajtából lehetett választani, nagy mennyiség volt és finom), majd a svédasztalról magunknak szedhetjük a főételeket, de !
Kiváló 2019. július 3., csoporttal járt itt
Nagy létszámú gyerekcsoporttal ebédeltünk ma itt. Kedves fogadtatás,rendkívül finom húsleves,főételdesszert és mosolygós pincérnő,valamint tulajdonos várt minket.
Csak arról tudok beszámolni,hogy türelemmel szolgálták ki a közel 50 gyereket,viszonylag gyorsan meg tudtunk ebédelni.
Köszönöm a kollégáim és a gyerekek nevében is!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. október 6., üzleti partnerrel járt itt
15. 00 után érkeztünk. (Nem svédasztalos időben ). Asztal a mosdó közelében volt szabad és sajnos szagos is. Egy korrekt tájékoztatással elkerülhető lett volna az a rossz érzés, hogy bármit kérünk, az nincs. Viccesen megkérdeztük, hogy akkor inkább mondja meg a nem túl kedves pincérnő, hogy mit szabad rendelni.
Turul Kisvendéglő Szarvas - Étlap/itallapTurul Kisvendéglő Szarvas - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. szeptember 24.családjával járt itt
A szarvasi szilvanapok utolsó (vasárnapi) napjára érkeztünk Szarvasra. Jó ötletnek tűnt a svédasztalos ebéd. Odaérkezésünkkor, azonnal hozta a pincér a ragulevest, ami nagyon finom volt. A leves után mentünk a svédasztalhoz választani főételt, mindhárman találtunk is kedvünkre valót.
Kiváló 2018. május 21.a párjával járt itt
Előző nap a Vízi Színháztól a szállásunkra tartva álltunk meg egy fagyira. Tájékozódtunk az étkezési lehetőségekről és így tértünk vissza másnap ebédelni. Már az egy jó érzés volt, hogy a pincér aki előző nap a fagyit adta megismert bennünket, pedig nem kevesen fordulnak meg az étteremben. Akkor is telt ház volt.
Turul Kisvendéglő Szarvas - Étel/italTurul Kisvendéglő Szarvas - Mosdó
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat
Szörnyű 2016. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
Naptól védett nagy kerthelyiség, hangulatos háttérzene (ottjártunkkor éppen egy klasszikus Joe Cocker lemezanyag ment), első ránézésre kellemesnek tűnő hely - nagy reményekkel foglaltunk hát helyet. A pincérnő meglehetősen kedvetlenül hozta ki az étlapokat és mint később kiderült, a memóriája sem szolgált túl jól (lehet, ezért volt kedvetlen), amin még az sem segített, hogy minden tételt feljegyzett egy noteszba.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. július 28.gyerekekkel járt itt
Minap a családunkkal hosszú hétvégén voltunk az Alföldön, és hazafelé betértünk Szarvasra. Férjem még egyetemista korában járt ott,de aztán nekünk csak most adatott meg. Nem voltunk ismerősök,de az internet és a helyiek segítségét kérve eljutottunk ebbe a kis cuki étterembe.