Turul Kisvendéglő Szarvas
5540 Szarvas, Budai Nagy Antal út 4.

Turul Kisvendéglő Szarvas a térképen

Szállások Szarvas városában
Wellness csomagok Szarvas városában

Turul Kisvendéglő Szarvas vélemények

2019. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2019. július 3.
Nagy létszámú gyerekcsoporttal ebédeltünk ma itt.Kedves fogadtatás,rendkívül finom húsleves,főételdesszert és mosolygós pincérnő,valamint tulajdonos várt minket.
Csak arról tudok beszámolni,hogy türelemmel szolgálták ki a közel 50 gyereket,viszonylag gyorsan meg tudtunk ebédelni.
Köszönöm a kollégáim és a gyerekek nevében is!

2018. októberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2018. október 6.
15. 00 után érkeztünk. (Nem svédasztalos időben ). Asztal a mosdó közelében volt szabad és sajnos szagos is. Egy korrekt tájékoztatással elkerülhető lett volna az a rossz érzés, hogy bármit kérünk, az nincs. Viccesen megkérdeztük, hogy akkor inkább mondja meg a nem túl kedves pincérnő, hogy mit szabad rendelni.

2018. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 24.
A szarvasi szilvanapok utolsó (vasárnapi) napjára érkeztünk Szarvasra. Jó ötletnek tűnt a svédasztalos ebéd. Odaérkezésünkkor, azonnal hozta a pincér a ragulevest, ami nagyon finom volt. A leves után mentünk a svédasztalhoz választani főételt, mindhárman találtunk is kedvünkre valót. Elkezdtük enni a főfogásokat, ekkor már majdnem szomjan haltunk, próbáltunk egyet "levadászni", sikertelenül.

cserebogár TOP fotófeltöltő
2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 21.
Előző nap a Vízi Színháztól a szállásunkra tartva álltunk meg egy fagyira. Tájékozódtunk az étkezési lehetőségekről és így tértünk vissza másnap ebédelni. Már az egy jó érzés volt, hogy a pincér aki előző nap a fagyit adta megismert bennünket, pedig nem kevesen fordulnak meg az étteremben. Akkor is telt ház volt.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 11.
Naptól védett nagy kerthelyiség, hangulatos háttérzene (ottjártunkkor éppen egy klasszikus Joe Cocker lemezanyag ment), első ránézésre kellemesnek tűnő hely - nagy reményekkel foglaltunk hát helyet. A pincérnő meglehetősen kedvetlenül hozta ki az étlapokat és mint később kiderült, a memóriája sem szolgált túl jól (lehet, ezért volt kedvetlen), amin még az sem segített, hogy minden tételt feljegyzett egy noteszba.

2016. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Minap a családunkkal hosszú hétvégén voltunk az Alföldön, és hazafelé betértünk Szarvasra. Férjem még egyetemista korában járt ott,de aztán nekünk csak most adatott meg. Nem voltunk ismerősök,de az internet és a helyiek segítségét kérve eljutottunk ebbe a kis cuki étterembe.

2016. júniusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. június 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Nagyon hangulatos ,családias hely a Víziszinház közelében. Figyelmes ,gyors kiszolgálás. Igényes tálalás, fenséges ízek! Az étlap és itallap bőséges választékot nyújt! Finom fagylalttal koronázhatjuk meg az ebédet,vacsorát. Kivetítőn lehet nézni közben az EB meccseit például. Nem mellékesen kutyabarát hely is és kártyával is lehet fizetni.

2014. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 6. - 2 látogató hasznosnak vélte
Fantasztikus cigánypecsenye, ami kinézetre és ízre fenséges. Az étlapon még számtalan finom ételből lehet válogatni, amire a fentiek szintén igazak. Nagyon igényes a tálalás, a várakozás minimális. A fenti étel mellett kedvence a családnak a szántódi ropogós is. Nekünk az különösen megfelelt, hogy bankkártyát elfogadnak.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. július 30. - 3 látogató hasznosnak vélte
Hangulatos környezet, finom ételek, udvarias, gyors kiszolgálás jellemzi. Az ételek választékosak, bőségesek és nagyon ízletesek. Előnye még,hogy a Szarvasi Viziszínház közelében található. Családi rendezvényekre is kitűnő választás,merem ajánlani
Elégedetten távoztunk mindig ,akár ebédre vagy vacsorára ültünk be. Ajánljuk bátran másoknak is, bizonyára nem fognak csalódni!

Legnépszerűbb csomagok Szarvason és környékén
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, termálvíz használatával, parkolással
2021.05.01. - 2021.06.30.
Tünde Vendégház
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.23. - 2022.01.31.
Hotel Ginkgo
Hódmezővásárhely
3 nap/2 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól; félpanziós ellátással, fitnesz és wellness részleg használattal
2021.05.21. - 2021.05.24.
Nyugi Tanya
Magyartés
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Sun City Vízisport Paradicsom
Hódmezővásárhely
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, strand belépővel, parkolással
2021.05.01. - 2021.08.31.
Neon 2 Panzió
Orosháza
Barack Thermal Apartmanok
Tiszakécske
3 nap/2 éjszaka 7.450 - 12.200,- Ft/fő/éj között: önellátással, Gyógy- és Élményfürdő használattal, szaunavilág használattal, tea és kávé bekészítéssel, parkolással
2021.02.25. - 2021.12.29.
Príma Vendégház

Szállodák Szarvas környékén
Arcanum Hotel Szarvas
A 2014 szeptemberében nyílt Arcanum Hotel a rohanó és zsúfolt világtól elzártan, több hektáros...
Hotel Ginkgo Szarvas
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Arcanum karácsony (min. 2 éj)
Pünkösdi hosszú hétvége (min. 2 éj)
Hétvégi pihenés (min. 2 éj)

Turul Kisvendéglő SzarvasX