Látványos szökőkút

Millenniumi emlékmű SzarvasMillenniumi emlékmű Szarvas a térképen

Érdekes 2023. júliusban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2023. július 23.
Nem lehet nem észrevenni, annyira centrális helyen van, és ha már Szarvas nevezeteségeit taglaljuk, ez bizony szintén az. Bevallom, kicsit elterelte a figyelmemet, hogy a "Szarvas" feliratú kis hídra egy vöröshajú nő könnyű kék ruhában éppen felsétált fotózkodni, biztos voltam benne, hogy meg kellett volna kérdeznem, hogy nekem is szabad-e egy képet eltennem ebből, de végül nem történt semmi, csak az agyamba zártam a fehér bőrű, szép lábú igazi istennőt, aki éppen ekkor erre járt. Szakrális ajándék. A másik csoda meg az volt, hogy Budapesten éppen zajlott a Pride, nekem meg megjelent itt a szivárvány a vízsugarakon megtörő fényekben, csatlakozva az országos ünnephez. Az angyalokat ez semmiféle módon nem zavarta, ők csak hozták elméletileg a koronát, Mihály és Gábriel mintegy belevéste így az agyakba, hogy a világi hatalom az az egyház támogatásával működik, térdre mindenki a király és a háttérintézményei előtt! A partról meg kis mellszobor formájában Mr. Albert Wass floridai gróf figyelte a jelenetet.
Millenniumi emlékmű Szarvas - Külső képMillenniumi emlékmű Szarvas - Külső képMillenniumi emlékmű Szarvas - EgyébMillenniumi emlékmű Szarvas - Külső képMillenniumi emlékmű Szarvas - Egyéb

Millenniumi emlékmű további értékelései

2023.05.28
A 44-es főúton Szarvason áthaladva a Körös folyóból kimagaslik ez az oszlop, melynek tetején a Szent Koronát angyalok hozzák. A talapzatán lévő szökőkút vízsugarai méginkább oda vonzzák a tekintetet. Csodálatos!
Lelkesház Szarvas - Napi árak
2024.10.02-ig