Millenniumi emlékmű Szarvas

Millenniumi emlékmű Szarvas
Millenniumi emlékmű SzarvasMillenniumi emlékmű Szarvas
Millenniumi emlékmű SzarvasMillenniumi emlékmű Szarvas

Millenniumi emlékmű Szarvas bemutatkozása

2000 júniusában került felavatásra a szarvasi Millenniumi Emlékmű, a Bolza-kastély szomszédságában. Az emlékmű a Körösből emelkedik ki, más néven Ezredéves Emlékként is emlegetik. Az alkotás Mihály Gábor keze munkáját dícséri, aki egy erdélyi Munkácsy-díjas szobrászművész.

Lelkesház Szarvas - Napi árak
Garden Hotel Szolnok

Millenniumi emlékmű Szarvas vélemények

2076
Érdekes 2023. július 23.egyedül járt itt
Nem lehet nem észrevenni, annyira centrális helyen van, és ha már Szarvas nevezeteségeit taglaljuk, ez bizony szintén az. Bevallom, kicsit elterelte a figyelmemet, hogy a "Szarvas" feliratú kis hídra egy vöröshajú nő könnyű kék ruhában éppen felsétált fotózkodni, biztos voltam benne, hogy meg kellett volna kérdeznem, hogy nekem is szabad-e egy képet eltennem ebből, de végül nem történt semmi, csak az agyamba zártam a fehér bőrű, szép lábú igazi istennőt, aki éppen ekkor erre járt.
Millenniumi emlékmű Szarvas - Külső képMillenniumi emlékmű Szarvas - Külső képMillenniumi emlékmű Szarvas - EgyébMillenniumi emlékmű Szarvas - Külső képMillenniumi emlékmű Szarvas - Egyéb
Kihagyhatatlan 2023. május 28. járt itt
A 44-es főúton Szarvason áthaladva a Körös folyóból kimagaslik ez az oszlop, melynek tetején a Szent Koronát angyalok hozzák. A talapzatán lévő szökőkút vízsugarai méginkább oda vonzzák a tekintetet. Csodálatos!
Millenniumi emlékmű Szarvas - EgyébMillenniumi emlékmű Szarvas - EgyébMillenniumi emlékmű Szarvas - Egyéb