Lux Panzió Szarvas

Napi árak félpanzióval
Bordűr Wellness Hotel és Szőnyegmúzeum Békésszentandrás

Lux Panzió Szarvas vélemények

Kiváló 2013. augusztus 7.gyerekekkel járt itt
Két unokámmal töltöttem itt néhány napot. Minden dolgozó nagyon kedves, szolgálatkész, gyors és precíz. A szobában, udvaron, étteremben mindig tisztaság volt. Külön előny, hogy az udvaron van medence, mely korlátlanul használható. A meghirdetett szolgáltatást igénybe tudtunk venni.
Mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Jó szívvel ajánlom mindenkinek.
Átlagos 2013. július 12.a párjával járt itt
A fenti szállásról egy másik honlapon találtam leírást. Ezen keresztül is foglaltam le - csomag ajánlattal - a szállást. A szoba tisztaságával nem volt gond, az teljesen korrekt volt. Az elhelyezkedésével már adódtak problémák: tetőtéri szoba volt és a tető ablakot csak úgy lehetett kinyitni (180 cm magas embernek), hogy az ágyon ugrálva lehetett csak elérni az ablak nyitóját.
Lux Panzió válasza
Sajnálom, hogy a hölgynek nem volt megfelelő az ellátás. A szomorú az, hogy ennek mindenfelé az interneten hangot is, úgy érzem kissé jogtalanul. Aznap kb. 10 másik vendég is tartózkodott a panzióban akik teljesen meg voltak elégedve a szolgáltatásainkkal, csak sajnos ők nem adtak hangot pozitív véleményüknek.
2013. július 16., Lux Panzió, Lux Panzió