Lux Panzió Szarvas
5540 Szarvas, Szabadság út 35.

Lux Panzió Szarvas a térképen

Bolya TOP szállásértékelő
Bolya TOP étteremértékelő
Bolya TOP egyébhely értékelő
2018. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 18.
Célunk a szarvasi arborétum megtekintése volt. A szállás nagyon jó helyen van, a városközpontban található. Kellemes, tiszta szállás, fürdőszoba kádas. Megengedték, hogy a csomagjainkat is korábban letehettük, még a szoba elfoglalása előtt érkeztünk. Kedves fogadtatás, segítőkészek, udvarias kiszolgálás. Finom reggelivel, amit étlapból lehet választani.

2019. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 1.
Az itteni vélemények alapján próbálkoztunk 3 éjszakára szálláshelyet találni Szarvason, és bár elég későn jelentkeztünk, ebben a panzióban még volt hely, igaz, csak a legnagyob lakosztály. Nem volt annyira drága, hogy ez problémát jelentsen, ezért lefoglaltuk, és nem csalódtunk.

2017. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. január 2. - 1 látogató hasznosnak vélte
Város központban lévő, ízlésesen berendezett, szálláshely. Előzékeny, szimpatikus személyzet. Kényelmes, jól fűtött szobával, szauna használattal, reggelivel ár-érték aránynak megfelelően! A reggeli frissen készítve, választás szerint. Az udvarban zárt parkolóban biztosított a gépkocsik elhelyezése. A látnivalók, és a
gyógyfürdő kellemes sétával megközelíthető.

Mobilról küldte. | 2017. szeptemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 15.
Városközponthoz közeli, jó elhelyezkedésű, szép panzió. Kényelmes szobák, tisztaság. Medence és jakuzzi a hátsóudvarban pont tökéletes egy kisebb lazításhoz. Reggeli több választékból, de nem túl nagy adag. Ár- érték arány rendben. Kedves személyzet.

2016. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
Kedves, udvarias személyzet , kényelmes , ragyogóan tiszta szoba, bár ( elhelyezkedése miatt ) kissé zajos.Előnye, hogy a város szinte minden látnivalója kellemes sétákkal elérhető.Biztonságos zárt parkolója, hangulatos kialakítása ,finom étkei szintén kellemes emlékekkel gazdagította ott létünket.

stupek TOP fotófeltöltő
2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 18. - 2 látogató hasznosnak vélte
A szoba nagysága tisztasága teljesen rendben volt, mint egy 4 csillagos szállodában. A parkolás megoldott és ingyenes, szintén a szauna használat is ingyenes. A reggelin én is csodálkoztam, márminthogy nem én szedem, hanem összeállítják, de kértem még és úgy jól laktam. A vacsorához kaptunk engedményt a partner étteremben.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. december 1.
Központi helyen fekszik. A Panzió tiszta, korrekt volt. A szobák megfelelőek. Nekünk, főleg a gyerekeknek az udvari medence és a jacuzzi tetszett, de a szaunát is igényünk szerint előkészítették. Mi csomagajánlatot választottunk, az ebben hirdetett programok jól összeválogatottak, tartalmasak voltak. A helyi Halászcsárda elnevezésű étterembe szóló kupont biztosítottak, aminek nagy sikere volt.

2013. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2013. október 27. - 3 látogató hasznosnak vélte
A szobával semmi gondom nem volt, a tisztaság megfelelő, talán kicsit kopottas. A recepción dolgozó hölgy azonban, biztos nem kapott munkaköri leírást, hogy kell viselkednie. Egy kávé elfogyasztása alatt, megtudtam, az egész életét, még azt is, hogy mikor és hol lesz a következő tetoválása. . . persze mindezeket nem velem közölte, hanem a pultnál ülő barátnőjének és barátjának.

2013. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2013. szeptember 9.
A párommal és a másfél éves kicsi lányunkkal töltöttünk egy hetet a Panzióban. A panzió a város szívében található, tiszta, rendezett környezetben. A szoba szép és tiszta, tágas fürdővel; a dolgozók kedvesek és készségesek, a reggeli finom.
Nagyon jól éreztük magunkat, bátran merem ajánlani mindenkinek!

2013. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2013. augusztus 7.
Két unokámmal töltöttem itt néhány napot. Minden dolgozó nagyon kedves, szolgálatkész, gyors és precíz. A szobában, udvaron, étteremben mindig tisztaság volt. Külön előny, hogy az udvaron van medence, mely korlátlanul használható. A meghirdetett szolgáltatást igénybe tudtunk venni. Mindennel nagyon meg voltunk elégedve. Jó szívvel ajánlom mindenkinek.

Dream Horse Apartman
2 nap/1 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátás
Érvényes: 2022.09.01-ig
Solaris Apartman & Resort
Cserkeszőlő
3 nap/2 éjszaka 8.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, fürdőbelépővel, termálvíz használatával, parkolással
Érvényes: 2021.06.30-ig
Hárs Thermál Hotel
Gyomaendrőd
3 nap/2 éjszaka 11.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg használattal, parkolással
Érvényes: 2021.05.24-ig
Sun City Vízisport Paradicsom
Hódmezővásárhely
2 nap/1 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással, strand belépővel, parkolással
Érvényes: 2021.08.31-ig
Arcanum Hotel
Békéscsaba
2-3 éjszaka 15.483,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, masszázsfotel és szolárium használattal, masszázskuponnal, meglepetéssel, koktélkedvezménnyel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.23. - 2021.12.27.
Tünde Vendégház
Tiszakécske
Nyugi Tanya
Magyartés
Alföld Gyöngye Hotel
Orosháza
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/szoba/éj ártól: félpanziós ellátással, kávé és tea bekészítéssel, fürdőbelépővel, sportolási lehetőséggel, parkolással
2021.07.01. - 2021.08.29.
Karolina Vendégház
Szentes
2 nap/1 éjszaka 8.500,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.31-ig
MO-HA Panzió
Törökszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Neon 2 Panzió
Orosháza

Szállodák Szarvas környékén
Arcanum Hotel Békéscsaba
A 2014 szeptemberében nyílt Arcanum Hotel a rohanó és zsúfolt világtól elzártan, több hektáros...
Hotel Ginkgo Hódmezővásárhely
Hódmezővásárhely központi részén, a Fekete Sas Rendezvényház mellett található a...
Arcanum karácsony (min. 2 éj)
Pünkösdi hosszú hétvége (min. 2 éj)
Hétvégi pihenés (min. 2 éj)

SzarvasX