Öko-Park Panzió Kemping és Kalandpark Szarvaskő

3323 Szarvaskő, Borsod u. 9.

Öko-Park Panzió Kemping és Kalandpark  Szarvaskő a térképen

Öko-Park Panzió Kemping és Kalandpark Szarvaskő értékelése:

1. helyezett a 4 szarvaskői szállás közül

Öko-Park Panzió Kemping és Kalandpark Szarvaskő vélemények

gyerekek TOP szállásértékelő
2017. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. június 14.
Továbbra is megrögzött Kék Túrázóként jöttünk vissza erre a helyre, mivel a "kiszállást", szálláshelyet ide terveztük a túra útvonalán. A hely kiválóan elérhető a tömegközlekedéssel érkezők számára is, de a főútról kocsival is könnyen megközelíthető. Párom kedvenc vára az egri vár, és egy nap oda is kellett a látnivalók megtekintésére.

2017. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. február 6.
Karácsonyi ajándékként kaptam egy Pihi-Pakk csomagot, aminek a kínálatából a szarvaskői panzió tetszett meg a leginkább, így a Kedvesemmel ide mentünk el egy hosszú hétvégére kikapcsolódni. Már az előzetes időpont egyeztetés során nagyon kedves és barátságos volt a recepciós hölgy. A fogadtatás és az egész ott töltött idő maximálisan kielégítette az elvárásainkat.

maska TOP étteremértékelő
2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 20.
Lakókocsival kerestünk arrafelé kempinget, előre érdeklődtünk mail-ban a szolgáltatásokról, mindenre pozitív választ kaptunk. Érkezéskor kiderültek a következők:
- Egy szűk fából ácsolt hídon át lehet csak megközelíteni a kempinget, majd egy szűk zsákutcában tovább és ettől már csak a kemping bejárata volt szűkebb, a két tükör 5-5 centire ment át a kapuoszlop között.

2013. júniusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. január 17. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tavaly júniusban jártunk itt. / 4 fős család, 13 és 15 éves fiúk / Nem könnyű két ekkora kölökkel, de mégis sikerült egy tartalmas nyaralást összehoznunk. A személyzet kedves, udvarias, segítőkész. Az étel minősége kifogástalan, külön figyeltek minden kívánságunkra. A szállás tiszta. Zavaró tényező a főút közelsége, de túlzottan nem vettük a szívünkre, mert a táj és a környezet egyébként gyönyörű.

2013. novemberben, csoporttal járt itt
Értékelt: 2013. december 31.
2 alkalommal jártam/szálltam meg náluk 1-2 éjszakára. Szállás:
- tiszta, rendes, kényelmes;
- egyik alkalommal sem tudtam este meleg vízbe fürdeni és a szobában is hideg volt. Ez a probléma másnapra mindig rendbe jött. Bennem nyomott hagyott, s kiverte a biztosítékot. :-(
Étel:
- mennyiségre tökéletes;
- minőségre is MINDEN ötcsillagos.

2013. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. december 29.
Párommal kettesben töltöttünk a Panzióban 3 nap 2 éjszakát október 18-20-ig. Ottlétünk alatt a tulajdonos többször is megkérdezte, hogy érezzük magunkat, hogy ízlik az étel, illetve programokat ajánlott. Ő és minden alkalmazottja is nagyon figyelmes, kedves, udvarias volt.

Öko-Park Panzió
Szarvaskő
4 nap/3 éjszaka 18.967,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, borkóstolóval, húsvéti gyerekprogramokkal, fürdőbelépővel, túratérképpel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.10. - 2020.04.13.
Borostyán Vendégház
Verpelét
3 nap/2 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.02.17-ig
Hunguest Hotel Palota
Lillafüred
3 nap/2 éjszaka 19.848 - 20.698,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kedvezményes belépőkkel, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.06.30-ig
Öreg Miskolcz Hotel
Érvényes: 2021.02.17-ig
Csillagtúra Panzió
2 nap/1 éjszaka 4.000 - 6.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Szalajka Fogadó
Szilvásvárad
3 nap/2 éjszaka 13.975,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázságy használattal, gyógyteával, wellness-részleg és játszószoba használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.04.01. - 2020.12.31.

Szállodák Szarvaskő környékén
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Mezőkövesd
Szent István Hotel Eger
Panoráma Hotel Noszvaj Noszvaj
Nyugdíjas kedvezmény (min. 2 éj)
Romantika a város felett (min. 2 éj)
Kedvezményes félpanziós ajánlat (min. 2 éj)

SzarvaskőX