Bársony Vendéglő Szécsény
3170 Szécsény, Ady Endre út 11.

Bársony Vendéglő Szécsény a térképen

Wellness csomagok Szécsény városában

Bársony Vendéglő Szécsény vélemények

2018. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. május 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
2018. május 16-án voltunk itt. Az Idegenforgalmi Központban ajánlották, mert egy autentikus nógrádi vendéglőt kerestünk. A vendéglő hangulata a barokkos vörös bársony székeivel és fali textíliájával rögtön megfogott. A kiszolgálás nagyon barátságos volt. A húsleves és a májgombóclevesben nem csalódtunk. A rántotthús finom és akkor volt, hogy a felét becsomagoltattuk.

2017. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. július 12.
Rendszeresen járunk ide a családommal és a kolléganőimmel hétköznap és ünnepnapokon egyaránt. Finom ételek és italok biztosítják a vendégek kellemes közérzetét elégedettségét. Az étlapon magyaros ízek, különleges ételek találhatók. A környezet mesébe illő, csodaszép! A személyzet udvarias, előzékeny, kedves. Aki ide betér, visszatérő vendég lesz :)

2016. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. május 22.
Pünkösd hétfőn jártunk ebben az étteremben. A tejszínes gomba krémleves finom, de egy kissé sűrű volt, a palócleves bográcsban kiváló és jókora adag volt, somlói galuska csokoládémártással kiváló és hatalmas adag volt,túrógombóc vanília öntettel finom és megfelelő mennyiségű volt. A kiszolgálás, az ár-érték arány megfelelő. Szívesen ajánlom mindenkinek!
Salgótarján

2015. februárban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. február 1. - 1 látogató hasznosnak vélte
Családdal jártam ezen a helyen,s már nem először. A gyros tál közel kiváló,a kappan leves nagyon finom,de el tudnék bele képzelni több zöldséget is. A vaddisznópörkölt finom,mintha anyukám készítette volna, de olyan íze volt mint egy sima házi malacpörköltnek,-kerestem a babérlevelet és a fokhagymát,s vörösbor sem ártana rá,a párom is így vélte.

Legnépszerűbb csomagok Szécsényben és környékén
Silver Club Hotel
Mátraszentimre
3 nap/2 éjszaka 7.100 - 8.200,- Ft/fő/éj között: privát wellness használattal, gyermekbarát szolgáltatásokkal, játszótér, trambulin és mini golf használattal, szabadtéri sütési lehetőséggel, parkolással
2018.06.06. - 2020.12.15.
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
2020.05.30. - 2021.05.31.
Residence Ózon Konferencia & Wellness Hotel
Mátraháza
2 nap/1 éjszaka 19.867 - 42.280,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, köszöntőitallal, fürdőköpeny bekészítéssel, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, parkolással
2018.04.17. - 2021.12.23.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
3 nap/2 éjszaka 27.300,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, üdvözlőitallal, 17 órai teázással, masszázzsal, napi 1 óra privát wellness használattal, sportos programokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.06. - 2020.12.28.

Szállodák Szécsény környékén
Royal Club Hotel Szécsény
Tó Wellness Hotel Szécsény
Libra Hotel Szécsény
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness reggelivel
Fergeteges hosszú hétvége (min. 3 éj)

Bársony Vendéglő SzécsényX