Cirmi - nem csak cicásoknak

Cirmi Kézműves Gasztrokocsma SzegedCirmi Kézműves Gasztrokocsma Szeged a térképen

Kiváló 2018. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. augusztus 8.
Nagyon szép hely, hangulatos és jól eltalált berendezéssel. Mivel Cirmi a kocsma neve, ennek megfelelően rengeteg cicás tárgy van, a szalvéta minta is cicás, ami nekem macskarajongónak nagyon tetszett.
A kiszolgálás nagyszerű volt, a pincérek elmagyaráztak mindent, ha valami nem volt egyértelmű az étlepon. Gyorsan megkaptuk az ételt, nem volt hosszú a várakozási idő. A hamburger nagyon finom volt, a limonádét és a kézműves sört szintén csak ajánlani tudom.
Egyetlen negatívum, hogy az ételek árait elég magasnak találtuk.
Hangulat:Kiváló

Cirmi Kézműves Gasztrokocsma további értékelései

2022.09.22barátokkal
Nem volt tervezett az érkezésünk, nem ismertük a helyet. De nagyon örültünk, hogy rátaláltunk. Szimpatikus, hangulatos berendezés, nagyon finom ételek, italok. Nagyon sokan voltak, de a pincérek nagyon kedvesek és igyekvők voltak. Köszönjük a vendéglátást! Visszatérünk! :)
2022.03.13gyerekekkel
A szuperfinom limonádék után kb. minden csalódás volt. A rákleves nagyon csípős volt, pedig erről szó sem volt, a pho leves átlagos, a guacamole szósz és a caprese saláta teljesen ízetlen. Sajnos a burger is csalódás volt. Kár.
2020.08.30a párjával
A ház 2-3 fős ajánlatát rendeltük ami az étlap legdrágább ajánlata (9900 Ft) volt. Esztétikailag hibátlan ételben erősen romlott (büdös) volt a nem szaftos, inkább szikkadt csirkeszárny. Ezért az árért a szakács sokkal több figyelmet is fordíthatott volna az alapanyagra. Kértük a pincért, hogy a...
Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel