Cirmi Kézműves Gasztrokocsma Szeged

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Cirmi Kézműves Gasztrokocsma Szeged vélemények

Kiváló 2022. szeptember 22.barátokkal járt itt
Nem volt tervezett az érkezésünk, nem ismertük a helyet. De nagyon örültünk, hogy rátaláltunk. Szimpatikus, hangulatos berendezés, nagyon finom ételek, italok. Nagyon sokan voltak, de a pincérek nagyon kedvesek és igyekvők voltak. Köszönjük a vendéglátást! Visszatérünk! :)
Átlagos 2022. március 13.gyerekekkel járt itt
A szuperfinom limonádék után kb. minden csalódás volt. A rákleves nagyon csípős volt, pedig erről szó sem volt, a pho leves átlagos, a guacamole szósz és a caprese saláta teljesen ízetlen. Sajnos a burger is csalódás volt. Kár.
Szörnyű 2020. augusztus 30.a párjával járt itt
A ház 2-3 fős ajánlatát rendeltük ami az étlap legdrágább ajánlata (9900 Ft) volt. Esztétikailag hibátlan ételben erősen romlott (büdös) volt a nem szaftos, inkább szikkadt csirkeszárny. Ezért az árért a szakács sokkal több figyelmet is fordíthatott volna az alapanyagra.
Kiváló 2019. január 17.a párjával járt itt
Ha én ezt előre tudtam volna, akkor hozok pár régi koffert, melyeket fotós célra tartogatok a padláson. Kétszer is meglátogattuk őket. Ez egy nagyon jól berendezett hely, melyet kiváló fiatalos, vidám társaság üzemeltet. Hát igen, szegedi hónapom csúcspontja volt a cirmi. Itt még a hamutartó is macskás.
Kiváló 2018. augusztus 8.a párjával járt itt
Nagyon szép hely, hangulatos és jól eltalált berendezéssel. Mivel Cirmi a kocsma neve, ennek megfelelően rengeteg cicás tárgy van, a szalvéta minta is cicás, ami nekem macskarajongónak nagyon tetszett. A kiszolgálás nagyszerű volt, a pincérek elmagyaráztak mindent, ha valami nem volt egyértelmű az étlepon.
Átlagos 2016. augusztus 17., kollégákkal járt itt
Az előzőekben jót tapasztaltam, így egy megbeszélést ide szerveztem az egyik barátommal, munkatársammal. Jeleztem előre, hogy jó söröket fogunk inni. Hát lehet, hogy így volt de a kiszolgálás az nagyon gyenge lábakon áll. Rajtunk kívül még egy asztalnál voltak vendégek.
Kiváló 2016. augusztus 14.gyerekekkel járt itt
Most először jártunk Szegeden, és ismerősök ajánlották ezt a remek, hangulatos helyet. Amikor beléptünk, fiatal pincérek fogadtak bennünket, kedvesek, segítőkészek voltak. A kerthelyiség nagyon tetszett, fiatalosan volt, akárcsak a személyzet. Hamburgert rendeltünk, sült krumplival.
Kiváló 2016. július 20.barátokkal járt itt
Családi és egyben baráti találkozót szerveztünk ezen a meleg nyári napon. Azért mentünk ide mert a barátaink ajánlották nekünk. Nem csalódtunk. A nyári 35 fokos melegben is kellemes légáramlattal fogadott a hely. A kiváló kézműves sörök miatt is jöttünk ide. Három félét kóstoltunk meg, de a csúcs a 7,5 fokos bivaly erős sör volt.
Kiváló 2016. március 8.gyerekekkel járt itt
A Cirmi volt az idei év egyik legkellemesebb felfedezése. Ha jól emlékszem, a Tripadvisoron szúrtam ki, de nem vagyok ebben biztos. Azért került fel a célpontlistámra, mert kézműves sörökben utaznak. A minap átruccantunk Szegedre moziba s egy füst alatt meglátogattunk néhány vendéglátóipari egységet is.
Cirmi Kézműves Gasztrokocsma Szeged - Külső képCirmi Kézműves Gasztrokocsma Szeged - Étel/italCirmi Kézműves Gasztrokocsma Szeged - Étel/italCirmi Kézműves Gasztrokocsma Szeged - Étel/italCirmi Kézműves Gasztrokocsma Szeged - BelsőCirmi Kézműves Gasztrokocsma Szeged - BelsőCirmi Kézműves Gasztrokocsma Szeged - Étlap/itallapCirmi Kézműves Gasztrokocsma Szeged - EgyébCirmi Kézműves Gasztrokocsma Szeged - BelsőCirmi Kézműves Gasztrokocsma Szeged - EgyébCirmi Kézműves Gasztrokocsma Szeged - Étel/ital