Csepp a Tengerben Halászcsárda Szeged
6723 Szeged, Szamos u. 4.

Csepp a Tengerben Halászcsárda Szeged a térképen

Szállások Szeged városában
Wellness csomagok Szeged városában

Csepp a Tengerben Halászcsárda Szeged vélemények

2019. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. november 11.
Egy nagyobb baráti társasággal jártunk itt. Előre rendeltük a 2 személyes tálakat,úgyhogy viszonylag gyorsan meg is kaptuk az ételt,az ízzel,frissességgel nem volt gond,korrekt volt,de semmi extra íz,vagy valami extra figyelemfelkeltő dolog. Az étellel nem volt gond,inkább a kiszolgálás volt rugalmatlan,bár a felszolgálók kedvesek voltak.

Agócsy TOP szállásértékelő
Agócsy TOP étteremértékelő
Agócsy TOP egyébhely értékelő
Agócsy TOP fotófeltöltő
2018. januárban, családjával járt itt
Értékelt: 2018. január 3.
Egy nagyobb (16 fős) családi ebédre tértünk be január másodikán. Előre megrendeltük a 2 személyes tálakat, és a leveseket. Megérkezéskor gyorsan jött a felszolgáló. Hozta az italokat és az ételeket. A minőség a hely besoroláshoz megfelelő volt. Ízletes, és friss! Kedves személyzet. Gyors kiszolgálás. Igaz, ebben az időben nem ingen volt más vendég.

2017. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 26.
Őszinte leszek, jobbra emlékeztem. Üres volt az étterem, nem ment a klíma a 33 fok ellenére sem. A párom süllőt rendelt, elsőre közölte a láthatóan nem gyakorlott fiatal pincér, hogy nem biztos benne hogy van. Végül az volt, de az általam rendelt kacsacomb nem. Közölték is, hogy azért nincs, mert fél éve nem rendelt senki(? ? ? ).

Legnépszerűbb csomagok Szegeden és környékén
Dóm Hotel
Szeged
2-4 éjszaka 12.488,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.12.31.
Kertész Vendégház
Tiszaalpár
3 nap/2 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.07.09. - 2021.07.09.
Open Hotel
Szentes
3 nap/2 éjszaka 16.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.

Szállodák Szegeden és környékén
Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged
A teljesen megújult Hunguest Hotel Forrás Szeged Gyógy- és Wellness Szálloda Szeged belvárosához...
Colosseum Wellness Hotel Szeged
Napi ár reggelivel (1 éjtől)
Fergeteges csobbanás (min. 2 éj)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)

Csepp a Tengerben Halászcsárda SzegedX