3,3

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Csepp a Tengerben Halászcsárda Szeged vélemények

Szörnyű 2022. május 3.gyerekekkel járt itt
Romlott az étel, és ki is fizettetik veled! Brutálisan tragikus körülmények. A világ leggázabb étterme. Sajnálom! Hittem benne...
Átlagos 2019. november 11.barátokkal járt itt
Egy nagyobb baráti társasággal jártunk itt. Előre rendeltük a 2 személyes tálakat,úgyhogy viszonylag gyorsan meg is kaptuk az ételt,az ízzel,frissességgel nem volt gond,korrekt volt,de semmi extra íz,vagy valami extra figyelemfelkeltő dolog. Az étellel nem volt gond,inkább a kiszolgálás volt rugalmatlan,bár a felszolgálók kedvesek voltak.
2018. január 3.családjával járt itt
Egy nagyobb (16 fős) családi ebédre tértünk be január másodikán. Előre megrendeltük a 2 személyes tálakat, és a leveseket. Megérkezéskor gyorsan jött a felszolgáló. Hozta az italokat és az ételeket. A minőség a hely besoroláshoz megfelelő volt. Ízletes, és friss! Kedves személyzet. Gyors kiszolgálás.
Csepp a Tengerben Halászcsárda Szeged - Külső képCsepp a Tengerben Halászcsárda Szeged - Étel/italCsepp a Tengerben Halászcsárda Szeged - Étel/italCsepp a Tengerben Halászcsárda Szeged - Étel/ital
Átlagos 2017. június 26.a párjával járt itt
Őszinte leszek, jobbra emlékeztem. Üres volt az étterem, nem ment a klíma a 33 fok ellenére sem. A párom süllőt rendelt, elsőre közölte a láthatóan nem gyakorlott fiatal pincér, hogy nem biztos benne hogy van. Végül az volt, de az általam rendelt kacsacomb nem. Közölték is, hogy azért nincs, mert fél éve nem rendelt senki(?