Dóm Hotel étterme Szeged

Dóm Hotel étterme Szeged
Dóm Hotel étterme SzegedDóm Hotel étterme Szeged
Dóm Hotel étterme SzegedDóm Hotel étterme Szeged

Dóm Hotel étterme Szeged bemutatkozása

A Dóm Étterem 55 fő befogadására alkalmas, éttermünk kínálatában egyaránt megtalálhatók a magyar-, és a nemzetközi konyha kedvelt fogásai. Kiváló helyszínt biztosít családi összejövetelek és kisebb céges rendezvények magas színvonalú lebonyolítására.

Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Dóm Hotel étterme Szeged vélemények

2017. szeptember 8.a párjával járt itt
Szegeden töltünk néhány napot,
ebben a kedves kis hotelben,viszont csak reggeli van az árban. Este csak belépünk egy vacsorára,milyen az amit mi nem kértünk. Személyzet azonnal ott. étlap egy A4-es oldal. Italok,kóla,baileys jéggel. ahogy kell. Leves úgymint sertés húsleves. a 14. percben megérkezik. úgy ahogy kell.
Dóm Hotel étterme Szeged - Külső képDóm Hotel étterme Szeged - Külső képDóm Hotel étterme Szeged - BelsőDóm Hotel étterme Szeged - BelsőDóm Hotel étterme Szeged - BelsőDóm Hotel étterme Szeged - Étel/italDóm Hotel étterme Szeged - Étel/italDóm Hotel étterme Szeged - Étel/italDóm Hotel étterme Szeged - Étel/ital
Kiváló 2016. november 3., csoporttal járt itt
Nagy társasággal voltunk októberben az étteremben, csendes helyen mégis Szeged belvárosában, közel a Dóm térhez. Érettségi találkozót szerveztünk. Finomabbnál finomabb ételeket hoztak, négy személyes tálakat. Bő ital választék volt, gyors és precíz kiszolgálás, több pincér is dolgozott, nem volt semmi gond. Csak ajánlani tudom ezt az éttermet Szegeden.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 40 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. május 12.barátokkal járt itt
A Dóm Étterem heti ebédajánlatát többször választottuk már, ezúttal vidéki barátaink társaságában. Az ételek ízletesek, frissek, a választék egy hagyományos menühöz képest szélesebb és minőségileg is sokkal jobb, ugyanakkor az ára igen kedvező egy hétköznapi ebéd kellemes környezetben történő elfogyasztására. A kiszolgálás mindig kifogástalan!
Dóm Hotel étterme Szeged a térképen
6720 SzegedBajza u. 6
• ingyenes WIFI • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • fix áras • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V