Kellemes meglepetés

Gőry Pince & Terasz SzegedGőry Pince & Terasz Szeged a térképen

Kiváló 2018. júliusban, a párjával járt ittÉrtékelt: 2018. július 14.
A minap Szegeden jártunk, és az ottani szállásadónk javaslatára kerestük fel az éttermet, a kora délutáni órákban.
A teraszon foglaltunk helyet, a pincér azonnal ott termett. Előre figyelmeztettek minket, hogy hatalmas adagokat adnak, de a biztonság kedvéért megkérdeztem, hogy a szomszédos asztalnál látott étel valóban egy adag-e, mivel ekkorát még nem láttam.
Természetesen, felelte a felszolgáló, ezért ketten a férjemmel 1 adag frissensültet kértünk két terítékkel, egy salátával.
Rendelésünket kb. 10-15 perc múlva hozták, már kétfelé tálalva az egy adagot, ami így is bőven elegendő volt.
Az étel valóban frissen készült, nagyon ízletes volt, és szépen is tálalták.
Egyetlen kifogásom volt csak, hogy limonádéjuk nem volt, és a helyette választott üdítőből is éppen kifogytak.
A számlát is rögtön megkaptuk, amikor kértük és teljesen korrekt volt.
Ottlétünk ideje alatt figyeltem, hogy mások elcsomagoltatták azt, amit nem bírtak megenni, amire láthatóan fel volt készülve az étterem.
A távozó vendégek után rögtön újra terítettek, és gondjuk volt arra, hogy ne maradjon pecsétes terítő az asztalon, ami szintén nagyon fontos az igényes vendégek számára.
Gratulálok az étteremnek, és bízom benne, hogy mások sem fognak csalódni benne, és ha mi egyszer visszatérünk, ugyanilyen minőséget találunk majd.
Hangulat:Kiváló
Ár / érték arány:Kiváló

Gőry Pince & Terasz további értékelései

2023.09.29a párjával
Több alkalommal voltunk ott....Pár éve vagyok Szegedi lakos, és persze ennyi idő alatt felfedeztem a számomra "leg"ket.....Na ha étterem,akkor nekem a Gőry a top....Hangulatos,udvarias kiszolgálás, az ár nem kiugró,és az adagok hihetetlennek! Csak jót tudok írni, és ajanlani tudom!
2022.12.19csoporttal
Csoporttal mentünk és volt elegendő hely, ahová leülhettünk. Szerintem rajtunk kívűl még három csoport is volt a helyszínen. A kiszolgálás gyors volt és pontos, nem kevertek össze semmit. A külön számlázást is profin megoldották a végén. Fedett terasz , kint hideg volt, de bent állítólag...
2022.09.12családjával
Nyagyszerű kiszolgálás hatalmas adagok megfizethető árak csak ajánlani tudom ritka az ilyen vendéglátó hely.
Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
Napi ár reggelivel