Hági Udvar Szeged

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Hági Udvar Szeged vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2022. február 28.egyedül járt itt
Véletlenül találtam rá erre a kiváló konyhával rendelkezö éttremre. . . . és nagyon jól jártam. Ottjártamkor egy kissé hangosabb társaság szórakozott nem éppen egy ilyen helyre való aprócska gyerekekkel. . . . . megkértem a személyzetet, tudnak-e egy kicsit nyugodtabb helyet találni számomra, mert hosszú út állt mögöttem és jól jött volna a nyugalom!
Kiváló 2020. március 11.gyerekekkel járt itt
A családi születésnapokat és névnapokat ünnepeltük a Hági Udvarban. 3 születés és két névnap. A menüt előre leadtuk, így annak elkészítésére nem kellett várni. A leveseket mindjárt hozták. A gulyáslevest kis piros lábasban, ami indulatos volt. Csak olyan forró, hogy nem lehetett enni sokáig.
Hági Udvar Szeged - Étel/italHági Udvar Szeged - Étel/italHági Udvar Szeged - Étel/italHági Udvar Szeged - Külső képHági Udvar Szeged - Étel/italHági Udvar Szeged - Étel/italHági Udvar Szeged - Étel/italHági Udvar Szeged - Étel/italHági Udvar Szeged - Étel/ital