Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged vélemények

Szörnyű 2023. december 6.barátokkal járt itt
A felszolgálók nem figyelnek a vendégre, egymás magánéletével vannak elfoglalva. Többszöri kérés után sem kapja meg a vendég a kért ételt. Az étel minősége mint az iskolai menzán, az árakkal viszont borzasztóan el vannak szállva! Rengeteg hely van még a belvárosban is, ahol szívesen fogadják az állatokat.
Szörnyű 2022. augusztus 23.barátokkal járt itt
Immáron a második gyalázatosan kényelmetlen élményünk után muszájnak érzek egy véleményt írni. Az első alkalommal egy ebédre ültünk be nagy baráti társasággal, akkor fogtuk ki először az ominózus pincérnőt. Megdöbbentően flegma és bunkó volt, igyekeztünk vele kedvesen poénkodni, hátha csak egy rossz napját fogtuk ki - hát nem.
Szörnyű 2019. április 13.gyerekekkel járt itt
Szeretnék egy javaslatot tenni a Csárdagazdának: Ha megváltoztat valamilyen feltételt a vendéglátással kapcsolatban, akkor ezt az étterem honlapján jeleznie kellene. Akkor ugyanis esetleg mások sem járnak úgy, ahogy mi aug. 25-én! Budapestről utaztunk le egy családi ebédre, 2 nappal előtte foglaltunk a teraszon asztalt telefonon.
Szörnyű 2018. április 23., csoporttal járt itt
Minősíthetetlen volt a kiszolgálás. Több, mint 1 órát vártunk a főételre (grillezett halra, amit max. 15 perc alatt készít el bárki). Nem volt telt ház, rajtunk kívül pár asztalnál ültek. Nem jelezték a rendkívül hosszú várakozási időt. Ezután a 7 adag főételt nem egyszerre, hanem 3 felvonásban kb.