Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged

Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged vélemények

Szörnyű 2024. április 20.barátokkal járt itt
A vendéglátó hely szép környezetben, hangulatos helyen található de maximum ennyi jóság és pozitivum mondható el a csárdárol. Már érkezésünkkor több elégedetlen, morgolódó vendéget hallottunk. . . Az éltap kihozása is 20 percbe telt, ez idő alatt nem unatkoztunk mivel moziztuk a pincérek és a vendégek harcát, szócsatáit.
Szörnyű 2023. december 6.barátokkal járt itt
A felszolgálók nem figyelnek a vendégre, egymás magánéletével vannak elfoglalva. Többszöri kérés után sem kapja meg a vendég a kért ételt. Az étel minősége mint az iskolai menzán, az árakkal viszont borzasztóan el vannak szállva! Rengeteg hely van még a belvárosban is, ahol szívesen fogadják az állatokat.
Átlagos 2023. július 16.a párjával járt itt
Hosszú idő után egy szombat kora estén spontán módon, foglalás nélkül mentünk vacsorázni a nejemmel. Azt sejtettem, hogy nem lesz üres asztal. Meglepetésemre kb. félház
volt, ami már felkeltette a gyanúm, hogy valami nem stimmelhet az étteremmel. Hosszas várakozás után jött a pincérnő, aki köszönés nélkül letette az étlapot és szó nélkül elviharzott.
Szörnyű 2022. augusztus 23.barátokkal járt itt
Immáron a második gyalázatosan kényelmetlen élményünk után muszájnak érzek egy véleményt írni. Az első alkalommal egy ebédre ültünk be nagy baráti társasággal, akkor fogtuk ki először az ominózus pincérnőt. Megdöbbentően flegma és bunkó volt, igyekeztünk vele kedvesen poénkodni, hátha csak egy rossz napját fogtuk ki - hát nem.
Átlagos 2021. november 10.a párjával járt itt
Évekkel ezelőtti negatív élményemet tapasztaltam ismét a kiszolgálással kapcsolatban. Egy kellemes kora őszi napon az étterem félig volt, mégis 20 percig nem jött az asztalunkhoz senki. Ezen felül túlszámlázás is volt. Ezt nem gondolom korrekt eljárásnak!
Kiváló 2021. augusztus 25.a párjával járt itt
Ajánlásra mentünk. A hely nagyon romantikus. A halászlé finom, annyira sok, hogy egy adag bográcsot ketten nem bírtunk megenni! A kiszolgálás udvarias.
2021. június 21.a párjával járt itt
Az Öreg Kőrössyben, ahol 1995 és 2011 között több ízben is megfordultam, rég nem jártam, lassan eljött annak is az ideje, hogy újra meglátogassam. Megállt az idő, mondanám, de inkább mintha kicsit visszaléptünk volna. Lehet, hogy apróságnak tűnik, de hogy egy megsárgult petrezselymet tegyenek a vendég tányérjára, ez szerintem nonszensz.
Öreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - BelsőÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - BelsőÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Külső képÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Étel/italÖreg Kőrössy Halászcsárda Szeged - Belső
2019. október 24., csoporttal járt itt
Egy nagyobb csapattal, kilencen tértünk be, egy kedd esti napon a csodálatos Tisza-parti étterembe. Gyönyörű a környezet, és az interiőr is jól eltalált. A kiszolgálás gyors és udvarias. Az ételek megbízhatóak,de semmi extra nincsen bennük. Én halászlevet kértem ,amit ettem már jobbat is,de korrekt volt.
Kiváló 2019. augusztus 21.a párjával járt itt
Nagyon hosszú idő után ismét elmentünk halászlét enni, nem csalódtunk. Telefonon foglaltunk, az asztalunk a teraszon volt. Nagyon finom volt és bőséges volt az adag is. Kedves és udvarias fiatal hölgy volt a felszolgálónk. Egyetlen negatívum, hogy több mint fél órát vártunk a palacsintára.
Szörnyű 2019. április 13.gyerekekkel járt itt
Szeretnék egy javaslatot tenni a Csárdagazdának: Ha megváltoztat valamilyen feltételt a vendéglátással kapcsolatban, akkor ezt az étterem honlapján jeleznie kellene. Akkor ugyanis esetleg mások sem járnak úgy, ahogy mi aug. 25-én! Budapestről utaztunk le egy családi ebédre, 2 nappal előtte foglaltunk a teraszon asztalt telefonon.