Pagoda Étterem Szeged

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Pagoda Étterem Szeged vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márLelkes fotózó - 109 feltöltött kép
2015. október 26.barátokkal járt itt
Születésnapot ünnepeltünk a vendéglőben , ezért figyelmesen és régebbi élményeink alapján választottuk ki az éttermet. Hétköznap volt, csak mi voltunk vendégek . Kedvesen fogadott a személyzet , ám az étlapok kiosztása és a rendelés során kiderült, hogy nagyon sok ital és étel nincs az aznapi kínálatba.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 368 városban járt márFelfedező - 2474 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 26153 feltöltött kép
Átlagos 2015. július 4.gyerekekkel járt itt
A Pagoda egy régebbi egység Szegeden, ennek megfelelően kissé kopott. A felszolgáló jobban tud magyarul a kínai pincérátlagnál, de azért neki is van baja a megértéssel. Ettünk ízletes fürjtojásos levest, mirelit rántott rákot megfelelően megsütve, kifejező ízű tom yum levest, amihez sem chilit, sem zöld koriandert nem tudtak adni, jól sikerült tempurázott zöldségeket, mirelit tavaszi tekercset frissen sütve, átlagos korrekt sült fagylaltot és mézes banánt.
Pagoda Étterem Szeged - Étel/italPagoda Étterem Szeged - Étel/italPagoda Étterem Szeged - Étel/italPagoda Étterem Szeged - Étel/italPagoda Étterem Szeged - Étel/italPagoda Étterem Szeged - Étel/italPagoda Étterem Szeged - Étel/italPagoda Étterem Szeged - BelsőPagoda Étterem Szeged - Étlap/itallapPagoda Étterem Szeged - Étel/ital