Pizza Monster Streetfood & Grill Szeged

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Pizza Monster Streetfood & Grill Szeged vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 127 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelőNépszerű író - 46 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1689 feltöltött kép
Kiváló 2023. július 19.a párjával járt itt
Egy nap úgy döntöttnk elmegyünk a Pizza Monsterbe vacsorázni. Jól megközelithetó helyen van. Egy régi étterem lett nagyon szépen átalakítva. Amikor odaértünk senki nem volt. Leültünk, de nem jött senki. Ekkor futott be egy csaoport. Előkerült a személyzet, Gyorsan hozták az ételt. Ami finom volt.
Pizza Monster Streetfood & Grill Szeged - EgyébPizza Monster Streetfood & Grill Szeged - EgyébPizza Monster Streetfood & Grill Szeged - Egyéb
Szörnyű 2022. március 22.a párjával járt itt
Hatalmas csalódás, kentucky hambi menüben a húsi penészes , vékony és kemény!Ilyet bele rakni felháborító, hogy engedhetik meg?!Nem tudom,hogy egy nébih vizsgálathoz mit szólnának?Ráadásul a krumpli már megdermedt, teljesen kihűlt a hambi is.Soha többet innen nem rendelünk!
2017. november 23.barátokkal járt itt
A Monster szegedi viszonylatban a street food műfajban az élvonalba tartozik. Országos vagy nemzetközi összehasonlításban tisztes négy pont. Adnak pizzát, mexikói ételeket, hamburgereket, pulled porkot, mindezt szépen tálalva, nagy adagban, megfizethető árakon. Mi rendeltünk hosszan sült tépett marhát (pulled beef), pulled porkot és quesadilla-t vagy valami hasonlót.
Pizza Monster Streetfood & Grill Szeged - Külső képPizza Monster Streetfood & Grill Szeged - Étel/italPizza Monster Streetfood & Grill Szeged - Étel/italPizza Monster Streetfood & Grill Szeged - BelsőPizza Monster Streetfood & Grill Szeged - Étel/italPizza Monster Streetfood & Grill Szeged - Étel/italPizza Monster Streetfood & Grill Szeged - Étel/italPizza Monster Streetfood & Grill Szeged - Étel/italPizza Monster Streetfood & Grill Szeged - Külső képPizza Monster Streetfood & Grill Szeged - Étlap/itallap