Trattoria Il Divo Szeged

Trattoria Il Divo Szeged
Trattoria Il Divo SzegedTrattoria Il Divo Szeged
Trattoria Il Divo SzegedTrattoria Il Divo Szeged

Trattoria Il Divo Szeged bemutatkozása

Olasz étterem Szegeden, ahol nem csak pizza és tészta kapható.

Tisza Hotel Szeged - 2=3 Akció
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Trattoria Il Divo Szeged vélemények

Átlagos 2022. november 21.barátokkal járt itt
Idén júniusban tértünk be az Il Divo-ba. Leültünk a teraszon, megtudtuk, hogy nincs polip-carpaccio, lazacpisztráng és bárány. Kedvenceink közé tartoznak, de annyi baj legyen, a választék impozáns és izgalmas, nem volt nehéz más vonzó fogást találni. Némi tanakodás után abban maradtam asztaltársammal, hogy vegyes tengeri grilltálat kérünk.
Trattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - EgyébTrattoria Il Divo Szeged - Egyéb