Anna Panzió Szeged

2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Anna Panzió Szeged vélemények

Kiváló 2018. augusztus 29.egyedül járt itt
Forró nyári napon érkeztem és egy csodás családias légkör fogadott! Egy finom tea enyhítést nyújtott, melyet érkezésemkor kaptam. Úgy érzetem: hazajöttem. Tiszta, hívogató szállás. Tündéri háziak, maximális segítség nyújtása részükről programjaim lebonyolításához! Kedves, mosolygós arcok!
Anna Panzió Szeged - SzobákAnna Panzió Szeged - EgyébAnna Panzió Szeged - Medence/kert
Kiváló 2016. július 28.gyerekekkel járt itt
A panzió stilusosan felszerelt, tiszta, jól megközelíthető tömegközlekedéssel. Ezért választottuk, mert a muzeumok éjszakáján sem volt gond a hazatéréssel. A panzió ellátás nélkül volt,igy megtömtük bendőnket a speciális szegedi halászlével és az egyedi módon elkészített harcsapaprikás turőscsuszával.
2013. október 22.a párjával járt itt
Egy hetveget toltottunk Szegeden es az Anna Panzioban szalltunk meg. Kozel van a belvaroshoz(5 perc autoval) es allat barat szallashely. Kutyankat gond nelkul fogadtak ami szamunkra nagyon fontos. A szallas szep rendezett sajat parkoloval rendelkezik. A szoba es furdoszoba tiszta volt agynemu frissen mosott. A haziak nagyon kedvesek voltak sokat beszelgettunk.