lastman: Szilveszteri napok - Art Hotel Szeged Szeged

Art Hotel Szeged Szeged értékelése
7. helyezett a 69 szegedi szállás közül

Szilveszteri napok

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 2.
A szálloda szép és igényes. Amiatt voltunk csak csalódottak, mert nem jelezték előre, hogy a wellnessben a jacuzzi nem üzemel és mivel ez az egy vizes alkalmatosság van a wellnessben, így hiányzott. Mindenki kedves volt és a szálloda is frekventált helyen van. A Szilveszteri programok és a gálavacsora is maximálisan jó volt. Köszönjük.

Szeretnéd követni lastman felhasználót?    Igen

2019. január 11. - Art Hotel Szeged válasza lastman értékelésére:
Kedves Vendégünk!
Köszönjük, hogy időt szakított pozitív tapasztalatainak megosztására. A szálloda munkatársai igyekeznek mindent megtenni a vendégek kényelmének érdekében, hogy elégedetten távozzanak az Art Hotelből.
Bízunk benne, hogy a közeljövőben ismételten Vendégeink között üdvözölhetjük Önöket!
Üdvözlettel, Art Hotel Szeged csapata
Barta Viktor (Art Hotel Szeged)
Art Hotel Szeged Szeged
6720 Szeged
Somogyi u. 16.

2019. augusztus 14.
Összességében, a nagy meleg és az én derékfájásom ellenére nagyon jól éreztük magunkat. Ami kellemetlenséget okozott, az a fürdőkád mélysége volt. Határozottan nehéz volt kiszállni belőle. Ha legközelebb mennénk, zuhanyzóval ellátott fürdőszobát kérnénk. Köszönjük az érdeklődést! Üdvözlettel: dr....

2018. augusztus 26.
Remekül kialakított hotel, kényelmes szoba, készséges személyzet. A wellness szerintem egyáltalán nem kicsi, hiszen ez nem egy nagy szálloda, kifejezetten hangulatos, bár a jacuzziban picit jobban érződött a kelleténél a vízfertőtlenítő szaga. Az étteremben nem jártunk, mert elsősorban más...

2016. november 6.
A hotel a belváros szívében, mindenhez közel fekszik, ennek ellenére a szoba viszonylag csendes volt. A személyzet udvarias, segítőkész. A reggeli választék megfelelő volt, de maga a helyiség nagyon hideg. Az a la carte ételek minősége nem tükrözték a szálló színvonalát, sajnos alul múlták,...

Art Hotel Szeged, Szeged kiemelt csomagajánlatai
 - Vissza nem térítendő ár félpanzióval (1 éjtől)
2 nap/1 éjszaka 13.995 - 20.745,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, bekészítéssel, wellness részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2017-01-16 - 2020-12-23
 - Karácsony - teljes előrefizetéssel
2 nap/1 éjszaka 11.835,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, bekészítéssel, wellness-részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27
 - Karácsony
2 nap/1 éjszaka 13.150,- Ft/fő/éj ártól: szállás és ellátás a választott szobatípus szerint, bekészítéssel, wellness-részleg használattal, cardio gépek használatával, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-22 - 2019-12-27