Hotel Korona Szeged ★★★

Hotel Korona Szeged
6722 Szeged, Petőfi Sándor sugárút 4.

Hotel Korona Szeged a térképen

Hotel Korona Szeged értékelése:

5. helyezett a 70 szegedi szállás közül
31. helyezett Dél Alföldön - 574 szállás közül

Hotel Korona Szeged bemutatkozása

Szállodánk Szeged színvonalas rendezvényeknek otthont adó, Európa Nostra-díjjal kitüntetett, gyönyörű belvárosában található. Központi elhelyezkedése miatt a város nevezetességei, fürdői, remek éttermei, mediterrán hangulatú kávézói, híres cukrászdái pillanatok alatt megközelíthetőek.

Az 1879-es nagy árvíz után 4 évvel épült polgári ház alapjain álló, belvároshoz harmonikusan illeszkedő, újjáépített épületben 2002 februárjában szállt meg első vendégünk.

Modern bútorokkal berendezett, igényes, világos, tágas (legkisebb kétágyas szoba alapterülete is 17 m2) szobákkal a családias kényelmet választhatják vendégeink, akiknek szívesen segítünk városnéző sétáik, szabadidős, kulturális programjaik megszervezésében, vagy a környék természeti értékeinek felfedezésében.

Hotel Korona Szeged képei

Hotel Korona Szeged
Szállások Szeged városában
Wellness csomagok Szeged városában

Hotel Korona Szeged vélemények

2019. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 23.
Nagyon szép,tiszta rendezett a szálloda. Reggeli bőséges,sokféle. A központhoz közel van.Remekül éreztük magunkat!Mindenben kiváló volt,a recepción,segítőkészek,udvariasak.A szoba jól felszerelt,a fürdőszoba is mindennel ellátott.
Biztosan visszatérünk még többször,pedig már kétszer tartózkodtunk itt,a szabadtéri játékok idején!
Köszönjük!

Mobilról küldte. | 2019. augusztusban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. augusztus 11.
A nyaralásunk főhadi szállásának választottuk a Hotel Koronát. Mint utólag kiderült, jó döntés volt. Szeged centrumátol néhány percre helyezkedik el. Megközelítése jó,bár a behajtás a belső parkolóba nagy figyelmet igényel a gyalogos és villamos forgalom végett. Tiszta, rendezett a szobák klimásak. A személyzet kedves segítő kész.

2018. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. január 18.
A központhoz közel helyezkedik el. Szép,tiszta ,kényelmes szoba és fürdőszoba. Tv, hűtőszekrény van. Udvarias személyzet. Bőséges finom reggeli. Szilvesztert töltöttük itt. Pezsgőt kaptunk ajándékba. Ár megfelelő. Mindenkinek tudom ajánlani. Sajnos Szeged csalódás volt,többet vártam tőle. A Dóm téren kívül,nagyon más látnivaló nincsen,pedig gyalogosan bejártuk a várost.

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. május 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Márciusban töltöttünk párommal pár napot a szállodában. Maga a kiruccanás pusztán "hirtelen felindulásból" történt, szerettünk volna kiszakadni kicsit a napi mókuskerékből. A foglalásnál és megérkezéskor minden gördülékenyen ment. Bár az autóknak a parkoló kicsit szűkösre sikeredett. Maga a szálloda inkább egy családias panzióra hasonlít.

2014. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
Kedves, udvarias, tisztességes személyzet. Bőséges reggeli, tiszta szoba, rendes méretű kényelmes ágyak,felszerelt (még 1x használatos fésű is)fürdőszoba. Ott felejtettem egy nyári kabátkát. Két hónap múlva betértünk, és visszaadták. Nem volt kötelességük ennyi ideig őrizni, különösen úgy nem, hogy telefonon sem kértük azt.

2013. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. május 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Délvilág lap előfizetőjeként,2013. július 31-re, nyertem 4db jegyet, a Szegedi Szimfonikus Zenekar ajándékkoncertjére:Verdi és Wagner zenéjét hallgathattuk a lányaimmal, a Dóm téren,szabadtérin,a belváros szívében. Remek időt fogtunk ki. A zene és az előadók csodálatosak voltak. Felejthetetlen élményben volt részünk.

Novotel Szeged Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.362 - 16.027,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.01.31-ig
Tisza Hotel
Szeged
2-4 éjszaka 9,664,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, belépőkkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.06.30-ig
Tisza Sport Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 9.495,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
Érvényes: 2022.04.30-ig
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 15.000 - 16.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.29-ig
Dóm Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 10.750 - 22.800,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2022.04.29-ig
Tisza Corner Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.908 - 6.950,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2021.06.01. - 2021.12.31.

Szállodák Szeged környékén
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Kisteleki feltöltődés (min. 3 éj)

SzegedX