copfika étterem értékelései

Lájkold vagy oszd meg copfika értékeléseit!

Olvasd el copfika étterem értékeléseit!

Váci Világ Vigalom -

Remete-Pince Étterem Vác

2019. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. július 22.
Világ Vigalom alkalmával jártunk ott. Telefonon előre rendeltem asztalt, amit teljesítettek. A kiszolgálás gyors és jó volt, az ebéd nagyon finom, bőséges,vendégeimnek is nagyon ízlett. A kerthelyiség csodaszép, tele virággal, jó volt ott ebédelni. Az italok is finomak voltak. A kilátás a Dunára is nagyon szép volt. Remélem, máskor is ilyen jó tapasztalatunk lesz itt.
2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 20.
Férjem születésnapját ünnepeltük meg. A svédasztalos ebéd nagyon változatos, finom volt, bár a süteményeknél nem volt sok változatosság. Az italok ára is elfogadható, van olyan lehetőség is, hogy plusz 1000 Ft-ért korlátlan italfogyasztás kérhető. Nagyon udvarias kiszolgálás, az ár-érték arány kiváló. Már nem először voltunk itt, mindig nagyon elégedetten távoztunk.
utalvány beváltás -

János Étterem Budapest

2019. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 20.
Egy [moderálva - a szerk. ] oldalon nyertem az utalványt, utólag is köszönöm. Mi délben érkeztünk meg, így a menüt kóstolhattuk meg. Láttam, hogy a környékről sokan igénybe veszik az adott napi menüt, az étterem tele volt. Nagyon rugalmasak voltak, amikor először felhívtam őket telefonon, hogy menüt szeretnénk az utalványból felhasználni, először "nem lelkesedtek", de végül elfogadták.
finom sütik -

Floch Cukrászat Vác

2018. szeptemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. szeptember 19.
Váci lévén most voltam éppen ebben a cukrászdában. Nagyon finomak, olcsók a sütik. A hely nagyon szép, igényesen kialakított az étkező része is "Ragyog a tisztaságtól", jó volt ott a vásárlás után egy sütit megenni. Mindenkinek ajánlom, szerintem Vác legigényesebben kialakított cukrászdája.
Nekünk nagyon tetszett. -

Napsugár Étterem Gödöllő

2014. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2014. július 5. - 1 látogató hasznosnak vélte az értékelést
Születésnapot ünnepeltünk több alkalommal, legutóbb május 18-án jártunk itt. Általában svédasztalos menüt fogyasztunk. A felszolgálás és a menü kifogástalan volt. Csodálatos az élőzene. A kisgyerekere is gondolnak, magasított székekkel. Az étterem sikerét mi sem bizonyítja jobban hogy mindig telt ház van és előre be kell jelentkezni. Mindenkinek ajánlom!