linda59: 5 csillagos álom - Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged értékelése
1. helyezett a 69 szegedi szállás közül

5 csillagos álom

2019. szeptemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2019. szeptember 23.
A többi 4 csillagos Hunguest Hotelhez hasonlítva, amikben eddig jártam,ez a szálloda 5 csillagot érdemel. Egyszerűen szuper és kifogástalan minden. A szobák, a wellness, az étterem, a kiszolgálás, a környezet, tényleg minden igényt kielégítő.
Akinek ez nem tetszik, mint ahogy egy hozzászólásban olvastam, az inkább maradjon otthon.
Már délben birtokba vehettük a szobánkat (14 óra helyett), nagyon kedves, segítőkész személyzettel találkoztunk.
Az élményfürdő ahová szabad átjárás van a szállodából, nagyon szép és tiszta.
A taxisokkal viszont nagyon kell vigyázni. Érkezéskor a vasútállomásról 4 ezer forintért vitt egy véletlenszerűen kiválasztott taxi a szállodába. Visszafelé már a szálloda recepciójáról hívtak nekünk taxit, ami 1500 ft volt.

Szeretnéd követni linda59 felhasználót?    Igen

Hunguest Hotel Forrás Szeged Szeged
6726 Szeged
Szent-Györgyi Albert u. 16-24.

2019. szeptember 7.
Igazából nem akarok írni semmi elmarasztalót, mert nem lehet. Minden tökéletes volt, főleg az ételek, udvariasak voltak a felszolgálók,jó volt a választék. Igaz, nem volt a lehetőségekben jelezve a déli leves lehetőségét, ami kedves kis meglepetés volt, de talán lehetett volna két fajta; olyan...

2019. szeptember 5.
Mindennel elégedettek voltunk. Számunkra megfelelő választék az étteremben, ami finom is volt. A fürdő csodálatos, szeptember elején tömeg sem volt. Nagyon örültünk, hogy 11-ig kellett elhagyni a szobát, így még egy délelőtti szaunázásra és fürdésre is volt időnk!

2019. augusztus 9.
Hát egy igazi 4*-s hely. Megérdemli, jó helyen van szép tiszta rendezett tágas. Gyerekeseknek tényleg minden van ami csak kell.A fürdőbe való átjárás szuper. A kaják kiválóak,bőséges és sok fajta választék, a személyzet nagyon aranyos segítőkész. Tágas kényelmes szobák, jó erkély ahol lehet a...

Hunguest Hotel Forrás Szeged, Szeged kiemelt csomagajánlatai
 - Fergeteges csobbanás (min. 2 éj)
3 nap/2 éjszaka 14.625 - 34.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2016-11-22 - 2020-08-31
 - Szilveszter (min. 3 éj)
4 nap/3 éjszaka 42.317,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2019-12-29 - 2020-01-02
 - Napi árak
2 nap/1 éjszaka 24.500 - 28.500,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2019-10-13 - 2020-08-31