Lila Vendégház Szeged

Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2 éjszakás ajánlat
Hotel Elixír Mórahalom

Lila Vendégház Szeged vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 1.a párjával járt itt
Szegeden már többször jártunk,a Lilaház Vendégházban pedig már másodszor. Legutóbb is csak azért nem itt szálltunk meg,mert nem volt szabad helyük. Meg is bántuk! :( A vendégháznak van egy kellemes,nyugodtságot sugárzó hangulata. Az udvar nagy árnyas fenyőfákkal és repkénnyel,virágokkal tarkított.
Kiváló 2016. július 26.barátokkal járt itt
Másodszor foglaltam szállást a szegedi Lila vendégházban és most sem csalódtam! Azoknak ajánlom, akik nem vágynak luxusra, "csak" egy tiszta szobában szeretnének éjszaka pihenni. Vendéglátó kedves, segítőkész. Az árnyas udvaron jót borozgattunk a sógoromékkal. A belváros gyalogosan könnyen megközelíthető, autót nem kell használni. Esténként nagy sétákat lehet tenni a Tisza partján.