Maya Panzió Szeged

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Maya Panzió Szeged vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt már3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 280 feltöltött kép
Kiváló 2022. augusztus 14.a párjával járt itt
Tökéletes választás volt a Maya Panzió: buszmegállóban, az Erzsébet liget szomszédságában, pár percre másik buszmegálló, trolimegálló. A panzió nagyon szép, tiszta, kellemes szobákkal, klímával, hűtővel felszerelve. A szekrényekben bőségesen volt fogas, nem úgy, mint máshol. Az ágy kényelmes volt, a fürdőszoba tágas és szép.
Maya Panzió Szeged - EgyébMaya Panzió Szeged - EgyébMaya Panzió Szeged - EgyébMaya Panzió Szeged - EgyébMaya Panzió Szeged - EgyébMaya Panzió Szeged - EgyébMaya Panzió Szeged - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2022. május 13.családjával járt itt
Én csak 1 éjszakát töltöttem el itt, de a családom többi tagja kicsit többet. Már a bejelentkezéskor nem tetszett, hogy még lepakolni se tudtunk, a szobát még nem is láttuk, de már azonnal kifizetették (1 éjszakánál még talán megértem, de 4 éjszakánál már nem). Ez nekem már eleve rossz szájízt okozott, úgy éreztem nem bíznak bennem, mint vendégben.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2020. augusztus 21.a párjával járt itt
Nagyszerű elhelyezkedés (a Tisza-hídtól nem messze, a város szívében), kedves személyzet, jó ár-érték arány, kényelem és tisztaság, kell ennél több egy csodálatos városban? ! Ha több napra megyünk, újra itt fogunk megszállni, ajánlom mindenkinek, aki utazik kikapcsolódni ebbe a rendkívüli városba, ahol egyszerre van van nyugalom és pezsgés, egyszóval élet.
Kiváló 2018. január 6.gyerekekkel járt itt
Kellemes, otthonos mégis modern. Rendkívül kedves, fiatal személyzet, minden részletre figyelnek,minden fontos tudnivalóról tájékoztatnak már érkezéskor. A takarítás kicsit hiányos, a többi szolgáltatáshoz mérten( de itt nem az ágyneműre vagy törölközőkre gondolo, azok patyolattiszták), a konyhasarok nincs felszerelve fogyócikkekkel, evőeszközökkel, tányérokkal, stb.