6722 Szeged, Árvíz u. 3.

T. Éva2 TOP étteremértékelő
T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy éjszakát töltöttünk itt. Előnye,hogy gyalogosan könnyen megközelíthető a belváros,valamint zárt parkolója van. A szállás átlagos,a szobában nagyon meleg van,a reggeliző helységben viszont kabát kellett. Több éjszakára nem maradnék itt. A szoba tisztasága megfelelő,a fürdő nagyon kicsi és kicsit ráférne az alaposabb takarítás.

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
Átutazóban töltöttem itt egyedül egy éjszakát. Én meg voltam elégedve a szállással. Tiszta, újszerű, jól karban tartott szobák vannak. A recepciós fiú kedvesen fogadott, sokat segített a közlekedéssel kapcsolatos információk megszerzésében. A szállásról egy barátnőmtől értesültem, akik szintén Szegeden töltenek olykor egy rövid időt, átutazóban.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 8. - 3 látogató hasznosnak vélte
2016 nyár elején jártunk itt,egy fiatal hölgy fogadott,rögtön elkérte a szoba árát,a szoba kicsi volt,hűtőszekrény csak a folyosón volt,tv retró,reggel már korán munkások örögtek az ablak alatt,pihenni nem lehetett,háziakkal nem találkoztunk,pedig kocsival beálltunk az udvarba,de a kint lévők nem voltak barátságosak,csak odaszoltak,hogy hova lehet parkirozni.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
2013. májusában a barátommal Szegeden jártunk, a Pálma Panzióban foglaltunk szállást interneten, nagyon kedvező árban. Kedvesen fogadtak. A szállás minden igényt kielégít. A szoba hangulatos és tiszta volt. A tisztaság a panzió többi helyiségére is vonatkozik. A panzió zárt udvarában van a parkolási lehetőség.

Novotel Szeged Hotel
Szeged
2-3 éjszaka 15.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépőkkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.11.01.
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, klíma használattal, internettel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Tisza Sport Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 8.745,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.04.30-ig
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.29-ig

Szállodák Szeged környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Alföldi wellness (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

SzegedX