6722 Szeged, Árvíz u. 3.

Palma Panzió Szeged vélemények

T. Éva2 TOP egyébhely értékelő
2019. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. december 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy éjszakát töltöttünk itt. Előnye,hogy gyalogosan könnyen megközelíthető a belváros,valamint zárt parkolója van. A szállás átlagos,a szobában nagyon meleg van,a reggeliző helységben viszont kabát kellett. Több éjszakára nem maradnék itt. A szoba tisztasága megfelelő,a fürdő nagyon kicsi és kicsit ráférne az alaposabb takarítás.

2019. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. február 24.
Átutazóban töltöttem itt egyedül egy éjszakát. Én meg voltam elégedve a szállással. Tiszta, újszerű, jól karban tartott szobák vannak. A recepciós fiú kedvesen fogadott, sokat segített a közlekedéssel kapcsolatos információk megszerzésében. A szállásról egy barátnőmtől értesültem, akik szintén Szegeden töltenek olykor egy rövid időt, átutazóban.

2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. október 8. - 3 látogató hasznosnak vélte
2016 nyár elején jártunk itt,egy fiatal hölgy fogadott,rögtön elkérte a szoba árát,a szoba kicsi volt,hűtőszekrény csak a folyosón volt,tv retró,reggel már korán munkások örögtek az ablak alatt,pihenni nem lehetett,háziakkal nem találkoztunk,pedig kocsival beálltunk az udvarba,de a kint lévők nem voltak barátságosak,csak odaszoltak,hogy hova lehet parkirozni.

2013. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2013. június 13. - 1 látogató hasznosnak vélte
2013. májusában a barátommal Szegeden jártunk, a Pálma Panzióban foglaltunk szállást interneten, nagyon kedvező árban. Kedvesen fogadtak. A szállás minden igényt kielégít. A szoba hangulatos és tiszta volt. A tisztaság a panzió többi helyiségére is vonatkozik. A panzió zárt udvarában van a parkolási lehetőség.

Tisza Alfa Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.30-ig
Novotel Szeged Hotel
Szeged
2-3 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2020.03.15-ig
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, klíma használattal, internettel
2020.08.19. - 2020.08.23.
Tisza Sport Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 5.737 - 6.162,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.04.30-ig

Szállodák Szegeden és környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Vissza nem térítendő ár félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes ár félpanzióval (min. 2 éj)
Téli hétköznapok (min. 2 éj)

SzegedX