Science Hotel Szeged ★★★★

Science Hotel Szeged
Science Hotel SzegedScience Hotel Szeged
Science Hotel SzegedScience Hotel Szeged

Science Hotel Szeged bemutatkozása

Szegeden a Science Hotel a stílus, elegancia és a kényelem kedvelői számára kitűnő választás.

Tisza Hotel Szeged - Napi ár reggelivel
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Science Hotel Szeged vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 23 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. július 23.gyerekekkel járt itt
A Science Hotel személyzete nem áll a helyzet magaslatán. Már az ajánlatkérésnél hibáztak,mert miután elfogadtam egy jónak tűnő ajánlatot,megírták,hogy " elnézést, de a kolléga elrontotta. . . ". Egy másik csomagajánlatukra igent mondva szálltunk meg végül náluk a gyerekekkel. 14 órától lehet elfoglalni a szállást,de 16 órakor még nem volt készen a szobánk.
Kiváló 2016. július 15.gyerekekkel járt itt
Köszönjük a személyzet kedvességét, segítőkéstzségét. Az emeletes ágy klassz volt a nagyobb fiúknak. A szoba elrendezése biztosított egy kis intim szférát a szülőknek is annak ellenére, hogy együtt voltunk a gyerekekkel. A reggeli bőséges és változatos volt, minden megtalálható a palettán.
Kiváló 2016. május 3.a párjával járt itt
Mivel Szegedről korábbi szép emlékeink vannak, úgy gondoltuk, hogy megnézzük a karácsonyi vásárt, ehhez kerestünk szállást. A Science Hotelt találtuk alkalmasnak, kerestünk a kínálatukból egy megfelelő csomagot és lefoglaltuk a részünkre megfelelő időpontra. A szálloda jól megközelíthető a központi elhelyezkedése miatt, bármely irányból érkezik az ember Szeged városába.
Kiváló 2016. március 28.gyerekekkel járt itt
A szálloda tökéletes helyen fekszik. Csendes, mégis minden látnivaló közel van. A személyzet nagyon kedves, segítőkészek. A reggeli bőséges, sokféle.
Kicsit kevés volt a hely.
A szoba kicsi volt, de tiszta. Aludni tökéletes.
Ami nem tetszett hogy a garázs használatért fizetni kell.
Összességében mindenkinek ajánlani tudom.

Kovácsné