Science Hotel Szeged
6722 Szeged, Petőfi Sándor sugárút 17.

Science Hotel Szeged a térképen

Science Hotel Szeged értékelése:

7. helyezett a 69 szegedi szállás közül
37. helyezett Dél Alföldön - 563 szállás közül

Science Hotel Szeged bemutatkozása

Szegeden a Science Hotel a stílus, elegancia és a kényelem kedvelői számára kitűnő választás.

Science Hotel Szeged képei

Science Hotel Szeged vélemények

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. november 26.
Jó megközelítés, gyönyörű szálloda, kiváló személyzet, maximális ellátás. A hotel minden igényem kielégítette, nagyon kényelmes volt a szoba, a recepcióstól kezdve a szakácsig, takarítóig mindenki kedves, figyelt rám. A reggeli választékos. Üzleti úton voltam itt, és a sok munka ellenére kipihenten távoztam.
2019. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. október 28.
Pozitív: Két 10 év körüli gyerkőccel extra kényelemben volt részünk az egybenyitható superior "családi" szobá(k)ban. A két önálló szoba egybenyitva, remek megoldás és nagyon nagy kényelmet biztosít egy min. 4 fős család számára. A reggeli bőséges és változatos volt, folyamatosan töltötték, nem éreztük semminek a hiányát.

2019. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 15.
A szálloda nagyon jó helyen van, pár perc séta a központ, igazából minden elérhető gyalogosan. A szoba egyszerű, szép és tiszta. Az ágy hatalmas, kb 3 méter széles, amit még értelmezni sem tudok, hogy minek, inkább maradna szobában egy kis tér. Igaz, mi csak 2 éjszakát szálltunk meg, ezért nem releváns, de a hűtő mérete szintén érthetetlen a maga kb 30 cm-es magasságával, amibe ha használni szeretné valaki, semmi sem férne be, még egy üveg üdítő sem.

2016. decemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2017. október 10.
Decemberben voltunk karácsony és szilveszter között, nagyon jól éreztük magunkat. Szép és tiszta szoba, modern környezet. Légkondi van a szobában ami hűt és fűt is igény szerint. Finom reggeli, elegáns környezetben. A személyzet figyelmes és segítőkész. A hotel nagyon jó helyen van, pár lépés a városközpont, az egyetem, a dóm.

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 27. - 1 látogató hasznosnak vélte
Booking. com-on foglaltunk, ahol geniusként korai (12 óra) bejelentkezést jelöltem meg. 13 órakor még nem volt kész a szobánk, úgy, hogy bőven voltak üres szobák egy előző napi csoportos lemondás miatt. Ezt előre jelezték nekem. hogy biztosan nem lesz gond, ha hamarabb megyünk. Végül egy tetőteres szobát kaptunk, ami szörnyű volt.

2017. júniusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2017. június 24. - 6 látogató hasznosnak vélte
Dolgunk volt Szegeden tudomány-ügyben. Akkor legyen a Hotel Science! A tervezőknek adva volt egy meglehetősen szűk telek-tér,ezt nem sikerült feloldani,ennek érzete áthatja az egész házat. A designe(-fiction-)alapötlet(aminek egyáltalán a léte "fehér-holló-ritkaságú" a honi szállások teljes csillag-tartományában) a különböző tudományágak megjelenítése a hotelben, - ez elég jól sikerült a szobákban,viszont a lobby zavaróan kavalkádos benyomást kelt.

Mobilról küldte. | 2017. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. május 15. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy napra foglaltunk szállást ebben a szállóban. A szobák szépek és tiszták voltak, az ágyak jó nagyok voltak. Ami viszont jó lett volna az egy minibár, sajnos ez hiányzott ebből a szobából. A fürdő szép volt, megérkezésünk után akartunk volna tusolni, viszont egy műszaki hibából adódóan éppen nem volt melegvíz de ezt sikerült estére helyreállítani.

Katkamanó TOP fotófeltöltő
2016. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. január 24. - 1 látogató hasznosnak vélte
A férjem születésnapomra lepett meg egy 4 napos szegedi kikapcsolódással. Interneten keresztül a hotelt választotta szállásul. Megérkezésünkkor nem a kiválasztott szobát kaptuk, melyet rögtön jeleztünk a recepción. A személyzet nagyon kedves volt rögtön kerestek nekünk másik szobát. Az ételek nagyon finomak voltak.

2016. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. augusztus 17.
Jártam már itt, de új arcát ismertem meg Szegednek. Szép, barátságos város és még vannak rejtett tartalékai. A szállásunk a Science hotel volt. Nagyon előnyös az elhelyezkedése, mivel karnyújtánsyira van a központtól, mégis csendes környezetben. A hotelben jó érzés töltött el minket, érezhető a gondos tervezés,párosulva a szép kivitelezéssel.

2016. júliusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. július 23. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Science Hotel személyzete nem áll a helyzet magaslatán. Már az ajánlatkérésnél hibáztak,mert miután elfogadtam egy jónak tűnő ajánlatot,megírták,hogy " elnézést, de a kolléga elrontotta. . . ". Egy másik csomagajánlatukra igent mondva szálltunk meg végül náluk a gyerekekkel. 14 órától lehet elfoglalni a szállást,de 16 órakor még nem volt készen a szobánk.

Science Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 31.380,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, ellátás nélkül, WIFI-vel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Science Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 8.950 - 31.380,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, belépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.01.01-ig
Novotel Szeged Hotel
Szeged
2-3 éjszaka 15.417,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, belépőkkel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.10.23. - 2020.11.01.
Tisza Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, klíma használattal, internettel
2020.12.29. - 2021.01.02.
Tisza Sport Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.750 - 8.745,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2022.04.30-ig
Hunguest Hotel Forrás Szeged
Szeged
3 nap/2 éjszaka 16.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, csendes wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.12.29-ig
Dóm Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 9.975 - 19.000,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.04.29-ig
Tisza Corner Hotel
Szeged
2 nap/1 éjszaka 5.908 - 6.950,- Ft/fő/éj között: Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.12.30. - 2021.12.31.
Art Hotel Szeged
Szeged
2 nap/1 éjszaka 11.250 - 22.050,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, bekészítéssel, fürdőköpeny használattal, internet elérhetőséggel
Érvényes: 2021.10.30-ig
Vén Diófa De Lux Panzió
Szeged
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 10.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.27-ig
Nyárfás Apartmanház
Szeged
2 nap/1 éjszaka 10.000 - 20.000,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Érvényes: 2021.09.27-ig
Mozart Hotel
2 nap/1 éjszaka 7.950,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, WIFI-vel
2020.10.02. - 2021.01.01.

Szállodák Szeged környékén
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Grand Hotel Glorius Makó
A Grand Hotel Glorius Makó az országban egyedülálló design szálloda, mely az 1920-as évek...
Alföldi wellness (min. 2 éj)
Előrefizetési kedvezmény (min. 2 éj)
Napi ár félpanzióval (1 éjtől)

SzegedX