4,1

06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Bányató Vendéglő Székesfehérvár vélemények

Kiváló 2014. június 11.a párjával járt itt
Több alkalommal jártam már az étteremben,ahol mindig megvoltam elégedve! Az étel kitűnő mind állagra és ízre egyaránt,a kiszolgálás kifogástalan és gyors,illetve ha valami extra kérésünk volt az mindig teljesítették a dolgozók! Szívem szerint minden nap ide járnék,ha tehetném,így örömmel és bátran ajánlom minden kedves jövendőbeli vendégnek!
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2014. június 10.barátokkal járt itt
Már évek óta nem itt élek, de Székesfehérváron jártam gimnáziumba, és az osztálytalálkozónkat a Bányató Vendéglőbe szervezték a volt osztálytársak. Még gyerekkoromból emlékszem, hogy a Bányatónál akkoriban is volt egy vendéglő, de az inkább (kis)kocsmaként funkcionált, a konyha nem igazán volt figyelemre méltó.
2014. június 6.családjával járt itt
Elit hely. Az étlapon hagyományos ételek dominálnak,de az ízviláguk remek. Az árak a helyet nézve, érthető . A kiszolgálás megfelelő.
Hangulatos kívülről,belülről. A kilátás egy szemet gyönyörködtető bányatóra esik. Kellemes választás családi vagy bármilyen esemény megtartására. Jót ettünk itt és jól éreztük magunkat! Biztos,hogy megyünk még.