Korrekt cukormentes cukrászda

Cukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) SzékesfehérvárCukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár a térképen

2017. januárban, egyedül járt ittÉrtékelt: 2017. február 7.
A székesfehérvári Cukormentes cukrászda beltere nem különösebben hangulatos, de tiszta és rendezett. A pultos hölgy rendkívül kedves, érdeklődő, kommunikatív mosolygós, szép lenne ha ezt általánosnak mondhatnánk a vendéglátóipari egységeknek.
A pultban megszokott sütemények sorjáznak, jómagam egy rafaello golyót és egy meggyes muffint kértem, előbbi 120 ft volt, utóbbi 290.
Korrekt ízletes volt mindkettő.
Tisztes négy pont.
Hangulat:Átlagos
Cukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár - Étel/italCukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár - Étel/italCukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár - BelsőCukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár - Külső képCukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár - EgyébCukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár - EgyébCukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) Székesfehérvár - Étel/ital

Cukormentes Cukrászda (Székesfehérvár) további értékelései

2019.05.05a párjával
Szeretlek ide járni mert cukorbetegség ellenére ehetek finom dolgokat.Fagyi , süti kávé .
2016.11.21a párjával
Manapság, mikor nagyon sokan rászorulnak, vagy egyáltalán csak akarnak cukormenteset enni. Én az autóból vettem észre és leparkolás után visszamentünk párommal. Itt minden cukormentes - bizonyos sütemények ezen felül paleo/gluténmentes/laktózmentes/tejmentes. Vásárlásunk elviteles volt. Kedves...
Hotel Platán Székesfehérvár - Napi árak
Hotel Platán Székesfehérvár