Isztambul Grill Török Étterem Székesfehérvár

4,4
a 126 székesfehérvári étterem közül
étterem
Isztambul Grill Török Étterem Székesfehérvár
Isztambul Grill Török Étterem SzékesfehérvárIsztambul Grill Török Étterem Székesfehérvár

Hotel Platán Székesfehérvár - Pihentető napok Székesfehérváron fürdőbelépővel
Pihentető napok Székesfehérváron fürdőbelépővel
Hotel Platán Székesfehérvár
Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Isztambul Grill Török Étterem Székesfehérvár vélemények

Kiváló 2014. április 20.családjával járt itt
Az Árpád fürdő mellett található ez a kellemes étterem. Többször tértünk be személyesen, de rendszeresen házhoz is szállíttatunk.
Mindig friss ételeket kapunk, válogatott és minőségi alapanyagból.
Ízletes és finom a frissen készített salátájuk. Hét közben kétféle menüből lehet választani. Vegetáriánusok is bátran keressék ezt a helyet! Ajánlom nekik a töltött gombafejeket vagy a Falafel tálat.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Kiváló 2014. január 14.a párjával járt itt
Az Isztambul Grill Székesfehérvár egyik eldugott gyöngyszeme. Az étterem a keleti ízek kavalkádját vonultatja fel, a tulajdonos a betérőket régi barátként köszönti. Az Isztambul Grill tál (lávakövön grillezett csirke-, borjú- és bárányhús körettel és friss salátával) és a jellegzetes török édesség, a baklava fenségesek.
Isztambul Grill Török Étterem Székesfehérvár - Étel/italIsztambul Grill Török Étterem Székesfehérvár - Külső kép