Manír Pub Székesfehérvár

Balatoni családi vakáció
06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Manír Pub Székesfehérvár vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3354 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96038 feltöltött kép
2022. július 23.barátokkal járt itt
A rendszerváltás idejében 1990 körül itt még egy kis pinceborozó, bizonyos Móri Borozó működött itt hagyományos boxos, fapados berendezéssel, dohányfüsttel és pinceszeggal, olcsó, de kommersz italokkal. Akkor még az előtte lévő kis teret talán nem is Országzászló térnek hívták, minden esetre mi "virágórás" térnek hívtuk, ugyanis a Fő utca felüli oldalon volt már akkor is a virágóra.
Manír Pub Székesfehérvár - EgyébManír Pub Székesfehérvár - EgyébManír Pub Székesfehérvár - EgyébManír Pub Székesfehérvár - EgyébManír Pub Székesfehérvár - EgyébManír Pub Székesfehérvár - EgyébManír Pub Székesfehérvár - EgyébManír Pub Székesfehérvár - EgyébManír Pub Székesfehérvár - EgyébManír Pub Székesfehérvár - EgyébManír Pub Székesfehérvár - EgyébManír Pub Székesfehérvár - EgyébManír Pub Székesfehérvár - Egyéb