2,7

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Mol Étterem Székesfehérvár vélemények

Kiváló 2020. augusztus 21., csoporttal járt itt
Remek, segítőkész, kedves, rugalmas személyzet. Étel nagyon finom és nagy adag. Csak ajánlani tudom bárkinek. Nagyobb rendezvények megtartására is van lehetőség. Tágas belső tér, nagy hűtési kapacitással. Óriási parkolási lehetőség közvetlen az étterem elött.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Gyenge 2019. augusztus 16., csoporttal járt itt
Csoportos rendezvényen voltam itt. Hetekkel előbb egyeztetve lett, hogy ki mit rendel. A kihozott étel kritikán aluli volt. A hús rágós, íztelen, a rizs sótlan, száraz, a savanyúság rossz. Hihetetlen, hogyan lehet így elrontani ételeket ennyi gyakorlattal. Az ételhez csak palackos vizet, üdítőt lehetett rendelni nem kevés pénzért, vizeskancsót kérni kellett. Mindezt nem kevés pénzért.
Senkinek nem ajánlom!
Szörnyű 2018. március 13.családjával járt itt
A hely tisztaságáról annyit, hogy az esküvő előtt pár órával a vőlegény söpört össze a teremben, mert hiába kértük, hogy mossanak fel. Azt mondták erre nincs emberük. A kiszolgálás kritikán aluli volt, pedig egy hónappal a rendezvény előtt egyeztettük a menetrendet, sőt írásban odaadtuk, hogy hány órakor mit szeretnénk.