Öreghegyi Bika Csárda Székesfehérvár

Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Öreghegyi Bika Csárda Székesfehérvár vélemények

2017. november 16.családjával járt itt
Régóta ismerjük a helyet, de sosem esett rá a választásunk. Most egy ünnepi vacsorára mentünk oda. Az épület kívül-belül szépen kialakított csárda. A berendezés kellemes, a kiszolgálás figyelmes és gyors. Az ételválaszték nagy, még hétköznap este sem volt "kifogyott" étel. Az adagok hatalmasak és nagyon finomak.
Kiváló 2017. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Augusztus 27-én, hirtelen fölindulásból látogattunk el az étterembe párommal - akinek születésnapja volt - és gyermekemmel. Nem fűztünk nagy reményeket a helyhez, tekintve hogy nagyon sokan voltak, így gondoltuk esélyünk sincs egy szabad asztalhoz. Szerencsénkre mégis kaptunk egy csinos asztalkát a tornácon. Nem bántuk meg, hogy betértünk.
Öreghegyi Bika Csárda Székesfehérvár - Étel/italÖreghegyi Bika Csárda Székesfehérvár - Étel/italÖreghegyi Bika Csárda Székesfehérvár - Külső kép
Kiváló 2017. január 23.a párjával járt itt
udvarias ,átlagos idejű kiszolgálás. Roppant nagy adagok-a rendelésnél vigyázni-. A pincér külön felhívja a figyelmet az adagok méretére! ! ! Az ételek íze, tartama kiváló nagy étvágyúaknak külön ajánlom! ! ! A sztékek mérete, súlya elgondolkodtató-25 dkg- egy egyszerű fatányéroson is négy szelet különféle hús. A csípős gulyás oda van téve! ! -KIVÁLÓ-minden tökéletesen JÓ.
2016. május 17.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már az étteremben és mindig, mindennel elégedettek voltunk. A házassági évfordulónkat a nyitás óta minden évben itt ünnepeljük, idén először az akkor négy és fél hónapos kisfiunkkal, aki a babakocsijában az asztal mellett "ülhetett". Az alaphangulatot már a parkoló is megadja: a soklovas autókat egylovas karámokban lehet biztonságba helyezni.
Szörnyű 2016. május 16.családjával járt itt
Az ételek rendelését 40 perc elteltével veszik fel, aztán újabb 40 perc múlva hozzák. Ha steak-et kérsz, még 30 perc. Ha rákérdezel, miért késnek, hülyének néznek, hisz természetes, hogy ez ennyi ideig tart. Van, ami ehetetlenül sós, van, ami ízletes. Szerencse kérdése....senkinek nem ajánlom!
Átlagos 2016. február 5.családjával járt itt
Családi összejövetelt szerveztünk az étterembe. A kiszolgálás jó minőségűnek mondható. Az árak nem voltak elszállva, de ebben a kategóriában létezik olcsóbb is. A belső tér kicsit nyomott hangulatú, kopottas. Az asztalok közel voltak egymáshoz tolva, emiatt a vendégek szorongtak. Egy asztaltól való távozás esetén, sajnos zavarni kellett a szomszédos vendégeket.