Sempre Étterem Székesfehérvár

06.02-09.01.
CE Plaza Hotel Siófok

Sempre Étterem Székesfehérvár vélemények

Kiváló 2022. augusztus 15.barátokkal járt itt
Olasz étterem és pizzéria a város külső, zöld részén, a Csónakázó-tó mögött, a Bregyó Sportközpont mellett. A bejárat előtt ingyenesen lehet parkolni, nincsenek kijelölt, dedikált parkolóhelyek. A belső tér meleg, toszkán hangulatú, rusztikus bútorokkal. A bárpulttal átellenben pizzakemencében készülnek a pizzák, amelyek az étterem legnépszerűbb fogásai.
Sempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - EgyébSempre Étterem Székesfehérvár - Egyéb
Kiváló 2022. május 18.a párjával járt itt
2 alkalommal voltunk az étteremben, mindkét alkalommal kellemes, tiszta környezet, udvarias kiszolgálás fogadott bennünket. Nagyon finom és renkívül bőséges ételek, igazi olasz ízek. A 2 személyes haltálat ki ne hagyjátok. Bárcsak közelebb lenne Sümeghez. Mindenkinek szeretettel ajánlom.